074-7679403
אנחנו זמינים בשבילכם:

השירותים שלנו

צ'ק צבעוני

ישנה תפיסה רווחת שצ'קים הפכו לאמצעי תשלום זניח אשר כמעט ואינו נמצא בשימוש. אכן, קיים גידול משמעותי בתשלום באמצעות כרטיס אשראי, אך עסקים רבים משלמים בצ'קים והם מהווים חלק נכבד מאמצעי התשלום בהם נעשה שימוש בין עסקים. לכן, מומלץ כבעל עסק להוסיף לצ'ק אמירה אישית ובמקום להסתפק בצ'ק סטנדרטי, להזמין צ'ק צבעוני שישמש ככרטיס ביקור של העסק בכל מקום בו יבוצע תשלום. באמצעות הזמנת צ'ק מחברה המספקת שירותי הדפסת צ'ק באופן פרטי. ניתן להתאים כל צ'ק צבעוני לצרכי העסק, לתדמיתו ולמקסם את הנראות של המותג שלך.

הזמנת צ'ק

כאשר אנו נעזרים בשירותי הזמנת צ'ק מחברה המדפיסה צ'ק צבעוני המותאם לצרכי העסק, הדבר מאפשר לנו להצטרף לעסקים רבים בישראל שמשתמשים בפנקסי הצ'קים כאמצעי נוסף להפיץ את שם בית העסק. חשוב לזכור, צ'קים הם אמצעי בו משולמים הסכומים מהגבוהים בתחום העסקים. הם מחזיקים ביתרונות רבים שלתשלום באשראי פשוט אין. הם בטוחים יותר לשימוש, ניתן לדחות את מועד פדייתם לתאריך מאוחר על מנת לנהל את תזרים התשלומים של העסק בצורה מסודרת ומושכלת ועל ידי הזמנת צ'ק מחברה המתנהלת בתיאום עם הבנקים הוא יהווה צ'ק חוקי לכל דבר בין אם מדובר בצ'ק צבעוני או רגיל.

שירותי הדפסת צ'ק

חבל לשלם מחירים גבוהים יותר עבור שירותי הזמנת צ'ק מהבנק שלך. את אותו השירות שמקבל הבנק שלך כאשר העסק מזמין פנקס צ'קים, נותנים גם אנחנו. נשמח לספק לך שירותי הדפסת צ'ק איכותיים ומתקדמים. כל פנקסי הצ'קים מודפסים על נייר בטחוני נגד העתקות ועם הפס המגנטי. ניתן להזמינם עם או בלי קרוס ולמוטב בלבד ובכל עיצוב צ'ק צבעוני שרק ניתן להעלות על הדעת בגבולות החוק. טופ פרינט שמה לנגד עיניה את שביעות רצון הלקוח בכל סוגי השירות אותם אנו מספקים ופועלים למתן שירות מהיר, יעיל וברמה גבוהה.

שירותי הזמנת צ'ק

בין שברצונך בצ'ק צבעוני או לבן, אנחנו נדאג שהעסק שלך יקבל את הצ'קים שתואמים בצורה הטובה ביותר את תדמיתו. אנו זמינים בכל עת להזמנתך ומשתמשים באמצעי ההדפסה המתקדמים ביותר ליצירת צ'קים ייחודיים ומעוצבים בנייר ודיו איכותיים ומותאמים לכל דרישותיך. אנו מעריכים ומכבדים את הזמן שלך ואת הצרכים הדחופים של העסק שלך. לכן, בכל הזמנת צ'ק נקבע עמך מועד מסירה ונעמוד בו על מנת לספק את הצ'קים במהירות ובמשלוח ישיר עד לבית העסק. על מנת להזמין עכשיו, אנו זמינים לפנייתך.