074-7679403
אנחנו זמינים בשבילכם:

הדפסת ספרים בכל כמות


אנו מדפיסים מגוון ספרי מתכונים, ספרי לימוד, ספרי ילדים וספרי הדרכה שונים לכל דורש. בבית הדפוס הותיק שלנו ניתן לבצע הדפסת ספרים בכל כמות החל מעשרות ועד מאות עותקים ויותר. אנו מבצעים את כל ההדפסות תוך שימוש בשיטת ההדפסה הדיגיטלית  הנעשית באמצעות הטכנולוגיה הכי מתקדמת. היתרונות המרכזיים בהדפסה זו הוא שבעזרתה ניתן לחסוך עלויות בביצוע הדפסת ספרים בכל כמות שהיא משום שהמכונות חסכוניות בדיו ומאפשרות הדפסה מהירה יותר. מעבר לכך, המכונות ניתנות לתכנות כך שניתן להשיג תוצאות ייצור מדויקות לפי דרישות הלקוח.
 

הפתרון האידיאלי להדפסת ספרים בכמויות קטנות


לרוב הוצאות לאור אינן מאפשרות הדפסת ספרים בכמויות קטנות לכן אם אתם סופרים בתחילת הדרכים ומעוניינים לראות את הספר שלכם מודפס בעותקים פיזיים כדי לבחון האם כדאי לכם להחל בהדפסה נרחבת יותר, תתקשו למצוא מקום שימלא את רצונכם. בדיוק למטרה זו, אנו מבצעים הדפסות בקנה מידה קטן של כמינימום 20 ספרים ללקוח בעלויות מוזלות. אנו נדפיס לכם ספרים ברמת גימור גבוהה ובכריכה הרצויה לכם תוך זמן קצר.
 

מגוון סוגי כריכות מעוצבות להגנה איכותית


לאחר שתעבירו אלינו את העותק הסופי של הספר שלכם ולאחר סיום ההדפסה בפועל, תוכלו לבחור ממגוון סגנונות הכריכות השונות שאנו מספקים. כמובן שעל גבי הכריכה תוכלו להוסיף כל איור וטקסט בעיצובכם האישי. תוכלו לבחור בכריכות קשות או רכות, כריכות עם למיניציות, כריכות בטקסטורות שונות ועוד. כמו כן, ניתן לבצע הדגשות והבלטות טקסט על גבי הכריכה שייגרמו לשם הספר לבלוט החוצה ולמשוך את העין. 
 

הדפסה יעילה ואיכותית לספרים שימשכו כל קורא


גם כשרוצים להדפיס מספר עותק מצומצם ובין אם רוצים להדפיס בכמויות נרחבות יותר- תוכלו להדפיס גם מבלי לקרוע את הכיס. אנו מספקים שירותי הדפסת ספרים בכל כמות בשיטת הדפסה יעילה וחסכונית בהתאמה מקסימלית לכל דרישה לתוצאות הדפסה אידיאליות. אז אם תמיד חלמתם להוציא ספר וחששתם כי התוצאה הסופית אינה תספק אתכם אז אתם יכולים להיות רגועים שהגעתם למקום הנכון. ההדפסה שלנו ובשילוב עם הכריכות המעוצבות יאפשרו לכם לקבל את הספר במראה ובאיכות עליהם חלמתם. אז תנו לנו להדפיס לכם חלום. השאירו פרטים כאן לקבלת הצעת מחיר