074-7679403
אנחנו זמינים בשבילכם:

הדפסת חוברות וקטלוגים

מכונות ההדפסה עובדות ומפיקת ספרים, חוברות, מודעות ומוצרים מודפסים נוספים. האם המוצר שהופק איכותי? האם מזמין העבודה מרוצה מהעבודה שבוצעה? האם הוא חש שהשירות שקיבל עונה על הציפיות שלו? ברור שלא תמיד כל זה קורה. אבל אם לכם חשוב להיות מרוצים משירות מושלם, אם אתם רוצים לקבל מענה הולם והדפסה איכותית ברמה הגבוהה ביותר - אנחנו שמחים לספר לכם על טופ פרינט תעשיות דפוס.

המקום שלכם להיות מרוצים מעבודות הדפסה
חברת טופ פרינט שמה לעצמה מטרה לספק ללקוחות מענה משביע רצון. וזאת מתוך הבנה שכאשר חברה, ארגון, מוסד או לקוח פרטי פונים לבצע הדפסה חשוב להם להשיג תוצאה מקסימלית. ואכן, לקוחות רבים זיהו את טופ פרינט כבית דפוס מומלץ ומועדף, והם פונים שוב ושוב לבצע הדפסות מהדפסות שונות. אם אתם זקוקים לבצע הדפסת חוברות ואתם מתלבטים, אנחנו רוצים לספר לכם על היתרונות שלנו.

בואו וגלו מה תקבלו בטופ פרינט:

עבודה מקצועית – עבודת הדפסה היא עניין מקצועי לכל דבר. חשוב לדעת כיצד לעבוד ואיך להפעיל את המכונות, אילו פונקציות יוכלו להועיל ומה יש לעשות כדי להפיק את התוצאה המקסימלית. אנחנו מציעים לכם עבודה איכותית ומקצועיות ביותר שמתבצעת על ידי צוות מיומן ומוכשר בתחום זה. התוצאות מדברות בעד עצמן. בטופ פרינט מפיקים תוצרים מעולים ומדויקים ברמה הגבוהה ביותר בתחום.

שירות אדיב – אנחנו כאן זמינים לספק לכם שירות אדיב וסבלני במיוחד. העומס גדול ואנחנו עובדים סביב השעון. אבל זה לא אומר שלכם כלקוחות לא מגיע לקבל את הטוב ביותר. הצוות שלנו ערוך לספק מענה סבלני ויסודי לכל לקוח, כדי לאפשר לו לקבל החלטות טובות ולדעת שהוא מבצע הזמנה נכונה שהוא יהיה שבע רצון מהתוצאה.

עמידה בזמנים – כאשר מבצעים הזמנה מסכמים את מועד קבלת העבודה. אם חשוב לכם להיות בטוחים שאתם מקבלים את העבודה במועד, פנו אלינו. אנחנו עושים כל מאמץ לספק את העבודות במועד שסוכם. אנחנו יודעים שכל עיכוב פוגע בפעילות שלכם ומזיק.

מכשור מתקדם – כדי לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר אנחנו מצוידים עם מכשור מתקדם ועכשווי במיוחד. אצלנו ניתן לבצע פעולות הדפסה מתקדמות וליהנות מתוצאות נהדרות.

מחירים אטרקטיביים – כמה עולה הדפסה של חוברות? כמובן שהמחיר משתנה בהתאם לכמות ולמספר העמודים בחוברת. אך אם אתם רוצים להיות בטוחים שאתם מקבלים הצעת מחיר משתלמת פנו לטופ פרינט. זו הכתובת שלכם לקבלת שירות מעולה במחירים סבירים.
 

השירותים שלנו