תעשיות דפוס בע"מ

074-7679403

אנחנו זמינים בשבילכם:

טופ צ׳ק

השירותים שלנו

תוכנה להדפסת צ'קים

לא רבים יודעים זאת, אך האם ידעת שבכל פעם שהעסק שלך מזמין פנקס צ'קים מהבנק נגבית עמלה גבוהה ביותר? כיום קיימים בשוק שירותי הדפסת פנקס צ'קים המספקים אפשרות באמצעות תוכנה שכותבת שיקים לקבל פנקס צ'קים במחיר זול בהרבה וביתרון משמעותי – עם תוכנה להדפסת צ'קים ניתן להתאים את עיצוב הצ'ק כראות עיניך ולהשתמש בו כאמצעי נוסף למתג את העסק שלך ולהפיץ את שם המותג ותדמיתו הלאה.

תוכנה שכותבת שיקים

למעלה מ-100 מיליון צ'קים נסלקים בכל שנה בישראל בסכום של כמעט טריליון ₪. רובם המכריע של הצ'קים הונפק דרך הבנקים. עם זאת, הבנק אינו בית דפוס. הרי גם הבנק בו העסק שלך רשום פונה לבית דפוס המשתמש בתוכנה להדפסת צ'קים על מנת להנפיק עבורך את הפנקס. אם כך אכן הדבר, למה לשלם סכומים מיותרים למתווכים כשבאפשרותך לפנות ישירות לחברה המשתמשת בתוכנה שכותבת שיקים וליהנות ממחיר טוב בהרבה? טופ פרינט מספקת שירות ברמה הגבוהה ביותר להדפסת פנקסי צ'קים בהתאמה אישית ומשתמשת בתוכנה להדפסת צ'קים מתקדמת שתשמש ככרטיס הביקור של העסק שלך.

שירותי הדפסת פנקס צ'קים

למה לבחור דווקא בטופ פרינט?
ראשית, מכיוון שאנו זמינים לך כמעט בכל עת. איננו מוגבלים בשעות פתיחה מצומצמות ובכל עת בה העסק שלך יזדקק לשירותי הדפסת פנקס צ'קים, אנחנו כאן כדי לקחת ממך הזמנה וזוהי משימתנו לוודא שלקוחותינו יקבלו בדיוק מה שחיפשו. באמצעות תוכנה להדפסת צ'קים מקצועית ואיכותית, נתאים את עיצוב הצ'ק במדויק לצרכי העסק שלך ונדאג שהצ'קים יגיעו עד בית העסק שלך במועד הנקוב ללא איחורים וללא כל מאמץ מצדך! חבל לשלם סכומים מיותרים לבנק כדי לקבל שירות פחות טוב. אם יש לנו יכולת לשלוט בפורמט בו תשתמש תוכנה להדפסת צ'קים, לא ניקח?

תוכנה שכותבת צ'ק

באמצעות תוכנה להדפסת צ'קים ניתן לעצב את הפנקס בכל אופן שנרצה – בסכמת צבעים התואמת את לוגו החברה, בסגנונות טקסט שונים, עם לוגו או כיתוב המשייך את הצ'ק לעסק שלך וכל דבר שרק ניתן להעלות על הדעת ובלבד שיעמוד בכל ההגבלות החוקיות הנדרשות מתוכנה שכותבת צ'ק. לכן, בכל הקשור להזמנת פנקסי צ'קים עבור העסק שלך, חבל לשלם יותר בשביל שירות פחות טוב. אנו מזמינים אותך ליהנות עוד היום משירותי טופ פרינט המשתמשים בתוכנה שכותבת צ'ק המעוצב לפי צרכיך ומספקת שירות יעיל ומהיר עד לבית העסק שלך. לפרטים נוספים ולהזמנות אנו עומדים לרשותך.