074-7679403
אנחנו זמינים בשבילכם:

השירותים שלנו

שירותי הזמנת פנקסי קבלות

פתחתם עוסק פטור? תתחדשו! לפני שתתחילו להכניס כסף לעסק שלכם, אתם צריכים להחזיק איתכם פנקס לקבלות שתוציאו ללקוחות שלכם בכל תשלום. מכיוון שעוסק פטור הוא פטור מתשלום מע"מ, עוסק פטור יכול להשתמש רק בפנקס קבלות ולא בפנקסים של חשבוניות מס. בחיפוש אחר שירותי הזמנת פנקסי קבלות, תוכלו למצוא את אחד מבתי הדפוס הטובים ביותר בארץ, המספק שירות אישי ומקצועי להדפסה של פנקסי קבלות של עוסקים פטורים. לאחר שתעברו רף הכנסות מסויים, תידרשו להחליף את פנקס הקבלות לפנקס של חשבוניות מס. 

איפה ניתן לקבל שירותי הזמנת פנקס קבלות עוסק פטור?

לאחר שניגשתם לפתיחת עוסק פטור במשרדי מס הכנסה, משרדי ביטוח לאומי ומשרדי מע"מ, אתם יכולים להתחיל לעבוד! את שירותי הזמנת פנקס קבלות עוסק פטור אתם יכולים לקבל דרך חברת הדפסות המספקת שירותי הדפסות עד לבית העסק שלכם. את הזמנת הפנקס ניתן לבצע באמצעות אתר האינטרנט של חברת ההדפסות או דרך יצירת קשר ישירות עם צוות החברה. 

אני מעוניין בשירותי הזמנת פנקסי חשבוניות, מה צריך לשלוח?

על מנת שתוכלו לקבל אליכם לבית העסק או לבית שלכם את פנקסי החשבוניות, אתם נדרשים להשתמש בשירותי הזמנת פנקסי חשבוניות. הפרטים הנדרשים עבור בית הדפוס הם:
 
- שם העסק. 
- מספר עוסק במס הכנסה ומע"מ.
- מספר טלפון.
- כתובת מייל.
- כתובת מלאה של בית העסק. 
 
לאחר ששלחתם לבית הדפוס את כל הפרטים הללו, בית הדפוס יוכל להתחיל בהדפסה. 

ומה לגבי שירותי הזמנת פנקסי שיקים?

גם שירותי הזמנת פנקסי שיקים תוכלו לקבל מחברת הדפסות. החברה המומלצת ביותר להנפקה של פנקסי קבלות, חשבוניות ופנקסי שקים היא חברת טופ פרינט תעשיות דפוס בע"מ. החברה מעסיקה צוות מיומן ומחזיקה בציוד מתקדם להדפסת פנקסי חשבוניות ופנקסי שקים על-פי התקנים הדרושים בחוק.

שירותי הזמנת פנקסי קבלות עד בית העסק דרך חברת טופ פרינט תעשיות דפוס בע"מ

להזמנה של פנקסי קבלות, חשבוניות מס או פנקסי שקים, אתם מוזמנים לפנות כבר עכשיו לשירותי הזמנת פנקסי קבלות של חברת טופ פרינט. ברגע ששלחתם את פרטי העסק שלכם לצורך הנפקה של פנקסים, תהיו בטוחים שצוות חברת טופ פרינט יעשה את העבודה בצורה מקצועית ומהירה.