074-7679403
אנחנו זמינים בשבילכם:

שירותי הזמנת ספרים


כתבתם ספר ורוצים שהוא יעלה על הדפוס? הגעתם למקום הנכון!

הדפסה של ספר אישי או ספר עלילתי שכתבתם בעצמכם הוא אירוע מיוחד ומרגש בפני עצמו. הרבה סופרים מעידים כי הדפסת ספר חדש הוא כמו לידה של תינוק והוא מציין נקודת זמן חשובה בחיים שלהם לאחר תהליך ארוך של כתיבה. באמצעות שירותי הזמנת ספרים להדפסה, תוכלו להדפיס את מספר העותקים הנדרש לכם ולבחור את שיטת הכריכה וסוג דפי הספר. כיום ניתן לבחור במגוון רחב של שיטות דפוס וחומרי גלם לדפוס אשר מאפשרים לחסוך בהוצאה על הדפסת הספר ואף לשמור על הסביבה בצורה טובה ביותר לעומת שנים קודמות.

 

הזמנת ספרים להדפסה 


כאשר אתם באים לבחור בהזמנת ספרים לצורך הדפסה, יש לכם אפשרות לקבוע את סוג הכריכה של הספר. ישנן 3 אופציות לכריכת ספר, בין אם זה סיפור עלילתי או סיפור אישי ובין אם זה ספר מתכונים או ספר ילדים. אחת האופציות לכריכה היא הכריכה הקשה המוכרת יותר וגם הנפוצה ביותר ברוב הספרים. הכריכות הקשות מתאימות בעיקר לספרים המכילים מעל למאה דפים. במקרה זה, הכריכה הקשה יכולה לשמור על הדפים לשנים רבות והספר יהיה יציב ועמיד יותר. כריכות נוספות הן הכריכה הרכה אשר נפוצה בעיקר בספר קטנים וברושורים והיא חסכונית במיוחד. אופציה זולה יותר לכריכה הקשה היא כריכה מקרטון המשמשת ברוב ספרי המחזור של בתי ספר ובספרי ילדים ומאפשרת להשתמש במגוון רחב של צבעים.
 

הדפסת ספרים בכריכה קשה


מעוניינים להדפיס ספר עם מעל למאה עמודים? מחפשים דרך להדפיס במחיר זול? שירותי הזמנת ספרים לצורך הדפסה יכולים להיות זולים ומשתלמים כאשר מזמינים את השירות מחברה ותיקה ומקצועית בתחום. השימוש בציוד מתקדם וחדיש לביצוע הדפסה של ספרים, מוזיל את עלויות ההדפסה בצורה משמעותית ומאפשר לכם לקבל מחיר הוגן ונוח גם במידה ואתם רוצים מספר עותקים קטן לספר שלכם. אפשרויות הכריכה הקשה או כריכה מקרטון מספקות לכם מענה איכותי לשמירה על הדפים של הספר שלכם לשנים רבות קדימה.
 

חברת דפוס לשירותי הזמנת ספרים


לשירותי הזמנת ספרים להדפסה, מומלץ לפנות רק לחברת טופ פרינט תעשיות דפוס בע"מ הנחשבת לאחת החברות המובילות בישראל בתחום הדפסת ספרים. צוות החברה ישמח לקחת את קובץ הספר שלכם ולהפוך את החלום שלכם למציאות, באמצעות מכונות הדפוס המתקדמות ביותר בעולם.