תעשיות דפוס בע"מ

074-7679403

אנחנו זמינים בשבילכם:

טופ צ׳ק

השירותים שלנו

שיק עם הטבעת זהב 

הדפסה של שקים, בדומה להדפסה של שטרות כסף, מתבצעת באמצעות אמצעי אבטחה במטרה למנוע זיופים. אחת השיטות למנוע זיופים בפנקסי שקים היא הטבעה של רדיד אשר עשוי מזהב או כסף על גבי השיק. שיק עם הטבעת זהב מספק לבית העסק, אשר מבקש להנפיק פנקסי שקים, מספר כלים חשובים:
 
- אמצעי בטיחות יעיל שקשה מאוד לזייף.
- שכבת מתכת שלא ניתנת להסרה או להעתקה.
- עיצוב יוקרתי לכל שיק.
- מיתוג העסק באמצעות הטבעה ייחודית. 

שיק עם הטבעת כסף

בית העסק או החברה יכולים לבחור בסוג ההטבעה על השיק. ניתן לבחור בין שיק עם הטבעה של רדיד זהב לבין שיק עם הטבעת כסף. ל-2 הסוגים הללו יתרונות ברורים של אבטחה מפני זיופים ומראה יוקרתי ומעוצב לכל שיק. כל חברה או בית עסק מחפשים למתג את עצמם בדרך ייחודית, ובאמצעות הנפקת פנקסי שקים מיתוגיים ניתן בהחלט לעשות זאת. בנוסף להטבעת הכסף או הזהב על גבי השיק, ניתן להוסיף גם עיצוב ייחודי הכולל את צבעי הלוגו של העסק למיתוג מרהיב ומושלם. 

צ'קים עם הטבעת זהב או כסף במחירים משתלמים

למרות שהשימוש ב"זהב" ו"כסף" נשמע יוקרתי ביותר, המחיר להטבעה מסוג זה עדיין משתלמת כאשר מזמינים פנקס שקים או מספר פנקסי שקים בהזמנה אחת. בהשוואה לעלות פרסום ומיתוג בכל פלטפורמת שיווק ופרסום הקיימת היום, במקרה זה צ'קים עם הטבעת זהב או כסף הם משתלמים בהחלט.

איפה אפשר להנפיק פנקסי צ'קים עם הטבעת כסף או הטבעת זהב?

אם אתם מחפשים בית דפוס מקצועי המדפיס צ'קים עם הטבעת כסף או זהב, הגעתם למקום הנכון! טופ פרינט תעשיות דפוס בע"מ נחשבים למובילים בתחום הדפסת שיקים לחברות ובתי עסק ומציעים הדפסת שיקים יוקרתיים הכוללת את לוגו העסק, הטבעה ייחודית של רדיד כסף או זהב על השיק ועיצוב פנקסי השיקים על-ידי צוות מעצבים גרפיים מהשורה הראשונה. 

טופ פרינט תעשיות דפוס בע"מ מציעים - שיק עם הטבעת זהב

לביצוע הזמנה של שיקים יוקרתיים עם הדפסה של זהב או כסף על גבי השיקים, אתם מוזמנים לפנות כבר עכשיו לצוות טופ פרינט תעשיות דפוס בע"מ ולבחור את עיצוב השיקים המתאים לכם ביותר.