074-7679403
אנחנו זמינים בשבילכם:
דף הבית >> מידע וטיפים >> מאמרים >> שיק עם הטבעת זהב

השירותים שלנו

שיק עם הטבעת זהב 

מחפשים חברה מקצועית להדפסה של צ'קים עם הטבעת זהב? דרך האתר טופ פרינט תעשיות דפוס בע"מ תוכלו לבצע הזמנה של פנקסי שקים איכותיים ביותר עם הטבעה העשויה מרדיד זהב. ההדפסה הייחודית מאפשרת למנוע זיופים עם אמצעי בטיחות מתקדמים ביותר. בנוסף, שכבת המתכת על גבי השיק אינה ניתנת להעתקה או להסרה ולכן היא יעילה במיוחד למניעת זיופי שקים. אם אתם מחפשים עיצוב מושלם לפנקסי השקים שלכם, זו בדיוק הדרך לעשות זאת. אנחנו באתר טופ פרינט תעשיות דפוס בע"מנעצב עבורכם פנקסי שקים יוקרתיים עם הטבעת זהב ברמה הגבוהה ביותר.

מה ההבדל בין הטבעת כסף או זהב על גבי השיק?

אנחנו באתר טופ פרינט תעשיות דפוס בע"מ יכולים להציע לכם הטבעת רדיד זהב או רדיד כסף על גבי השקים שלכם. 2 סוגי ההטבעות מספקים יכולות אבטחת זיופים מתקדמת ואיכותית. ההבדל בין צ'קים עם הטבעת כסף לבין שקים עם הטבעת זהב הוא בעיקר העיצוב הסופי. אנחנו מאפשרים לכם לבחור בין 2 סוגי ההטבעות ולהזמין צ'קים עם הטבעת כסף או זהב במחיר המשתלם ביותר בשוק.

מה המחיר להדפסה של שקים עם רדיד זהב או כסף?

המחיר להדפסה של פנקסי שקים עם רדיד זהב או כסף תלוי בין היתר במספר פנקסי השקים הדרושים לכם וזמן העבודה הנדרש לעיצוב הגרפי. על מנת שתוכלו לקבל מחיר מדוייק ומשתלם להדפסת צ'קים עם הטבעת זהב או כסף, כדאי לכם לפנות אלינו כבר עכשיו ולקבל מחיר כולל משלוח עד לדלת בית העסק שלכם. הדפסת צ'קים עם הטבעת זהב או כסף לעסקים מוסיפה למיתוג בית העסק שלכם ומשפרת את הנראות של העסק מול ספקים, שותפים וגורמים עסקיים.

איך מזמינים הדפסה של שקים דרך האתר?

קיבלתם החלטה להזמין פנקסי שקים דרך האתר טופ פרינט תעשיות דפוס בע"מ? זה הזמן ליצור איתנו קשר דרך האתר ולהזמין הדפסת צ'קים עם הטבעת כסף או זהב דרך טופס השארת פרטים באתר. הדפסת צ'קים עם הטבעת כסף או זהב מתבצעת בבית הדפוס המקצועי שלנו באיכות הגבוהה ביותר לאחר עיצוב פנקסי השקים עם המעצבים הגרפיים המצויינים שלנו.


הדפסה של שקים, בדומה להדפסה של שטרות כסף, מתבצעת באמצעות אמצעי אבטחה במטרה למנוע זיופים. אחת השיטות למנוע זיופים בפנקסי שקים היא הטבעה של רדיד אשר עשוי מזהב או כסף על גבי השיק. שיק עם הטבעת זהב מספק לבית העסק, אשר מבקש להנפיק פנקסי שקים, מספר כלים חשובים:
 
- אמצעי בטיחות יעיל שקשה מאוד לזייף.
- שכבת מתכת שלא ניתנת להסרה או להעתקה.
- עיצוב יוקרתי לכל שיק.
- מיתוג העסק באמצעות הטבעה ייחודית. 

שיק עם הטבעת כסף

בית העסק או החברה יכולים לבחור בסוג ההטבעה על השיק. ניתן לבחור בין שיק עם הטבעה של רדיד זהב לבין שיק עם הטבעת כסף. ל-2 הסוגים הללו יתרונות ברורים של אבטחה מפני זיופים ומראה יוקרתי ומעוצב לכל שיק. כל חברה או בית עסק מחפשים למתג את עצמם בדרך ייחודית, ובאמצעות הנפקת פנקסי שקים מיתוגיים ניתן בהחלט לעשות זאת. בנוסף להטבעת הכסף או הזהב על גבי השיק, ניתן להוסיף גם עיצוב ייחודי הכולל את צבעי הלוגו של העסק למיתוג מרהיב ומושלם. 

צ'קים עם הטבעת זהב או כסף במחירים משתלמים

למרות שהשימוש ב"זהב" ו"כסף" נשמע יוקרתי ביותר, המחיר להטבעה מסוג זה עדיין משתלמת כאשר מזמינים פנקס שקים או מספר פנקסי שקים בהזמנה אחת. בהשוואה לעלות פרסום ומיתוג בכל פלטפורמת שיווק ופרסום הקיימת היום, במקרה זה צ'קים עם הטבעת זהב או כסף הם משתלמים בהחלט.

איפה אפשר להנפיק פנקסי צ'קים עם הטבעת כסף או הטבעת זהב?

אם אתם מחפשים בית דפוס מקצועי המדפיס צ'קים עם הטבעת כסף או זהב, הגעתם למקום הנכון! טופ פרינט תעשיות דפוס בע"מ נחשבים למובילים בתחום הדפסת שיקים לחברות ובתי עסק ומציעים הדפסת שיקים יוקרתיים הכוללת את לוגו העסק, הטבעה ייחודית של רדיד כסף או זהב על השיק ועיצוב פנקסי השיקים על-ידי צוות מעצבים גרפיים מהשורה הראשונה. 

טופ פרינט תעשיות דפוס בע"מ מציעים - שיק עם הטבעת זהב

לביצוע הזמנה של שיקים יוקרתיים עם הדפסה של זהב או כסף על גבי השיקים, אתם מוזמנים לפנות כבר עכשיו לצוות טופ פרינט תעשיות דפוס בע"מ ולבחור את עיצוב השיקים המתאים לכם ביותר.