074-7679403
אנחנו זמינים בשבילכם:

בכל מוסד, ארגון או עסק עושים שימוש רב במוצרים מודפסים. את המוצרים הללו מזמינים בבתי דפוס לאחר עיצוב קבצים והחלטה בדבר כמויות ומאפייני המוצרים. אחד המוצרים השימושיים במיוחד בתחום המוסדי או העסקי הוא שוברי תשלום. כמובן ששוברי התשלום מעוצבים בהתאם לצרכי המשתמשים והם כוללים בין היתר את הלוגו של הארגון או העסק.

איפה נכון להזמין הדפסה של שוברי תשלום?
צריכים להזמין הדפסה של שוברי תשלום? יש כמה ערכים חשובים שעליכם לברר על בית הדפוס לפני שאתם פונים לבצע הזמנה. בואו וקראו עליהם.

ערך ראשון – מכשור מתקדם וצוות מקצועי
לפני הכול חשוב לכם לברר כי בית הדפוס אליו אתם פונים מצויד במכשור טכנולוגי מתקדם. שימו לב שיש כיום מגוון מכונות הדפסה מתקדמות ביותר שמציעות פונקציות חדשניות שמשדרגות את התוצרים ומאפשרות להשביח את ההדפסות. אך אין די במכשור מתקדם כיוון שההפעלה של המכונות הללו דורשת הבנה וידע. מסיבה זו יש לברר גם על היכולות של העובדים ועל המקצועיות של בית הדפוס.

ערך שני – אדיבות וסבלנות
כמו כן חשוב מאוד לבר לגבי האדיבות של הצוות. פעמים עלול לקוח לקבל עבודה לא טובה או לא רצויה בגלל שההזמנה לא נקלטה כראוי, או שלא ממש הקשיבו לרצונות ולצרכים שלו. במקרים כאלו היכולות והמכשור המתקדם לא ממש מועילים. ולכן חשוב לשים לב לעניין האדיבות. איך מתקבל לקוח בבית הדפוס? כיצד מתייחסים לשאלות שלו? מה עושים כדי לעזור לו להשיג את התוצאה המושלמת אליה הוא מייחל?

ערך שלישי – מחירים
הדפסות זה סיפור לא זול. במיוחד אם מדובר על הדפסות בכמויות גדולות. אך ניתן לומר שיש פערי מחירים בתחם ותוכלו לברר ולאתר בית דפוס מקצועי שמספק שירות מצטיין במחירים נוחים יותר. השוו מחירים וגלו איזה בית דפוס גובה מחירים הוגנים עבור העבודה הרצויה לכם.

ערך רביעי – זמינות ועמידה בזמנים
אתם צריכים להדפיס מהיום למחר? חשוב לכם שהעבודה תתקבל במועד עליו סיכמתם? אכן, זמן זה זמן והפעילות שלכם מושפעת בהחלט מההספקה של מוצרי הדפוס. ולכן יש לברר ולבחור בית דפוס בו עומדים בזמנים ועונים ללקוחות הפונים במהירות וביעילות.

אתם מחפשים את הטוב ביותר? הנה מצאתם את טופ פרינט. זו הכתובת שלכם להזמנת עבודות דפוס מכל הסוגים. אצלנו תהיו מרוצים מכל המעלות ותקבלו לידיכם את שוברי התשלום הנצרכים לכם במועד, עם שירות אדיב, וכמובן – הדפסה איכותית ומדויקת. כי יש לכם מקום להיות מרוצים מעבודות דפוס מושלמות!

השירותים שלנו

שוברי תשלום