תעשיות דפוס בע"מ

074-7679403

אנחנו זמינים בשבילכם:

טופ צ׳ק

השירותים שלנו

צ'קים מעוצבים

האם ידעתם שאפשר להזמין צ'קים מעוצבים לעסק? נהוג לחשוב כי רק הבנקים יכולים להדפיס שקים לעסק. כדאי לדעת כי בית דפוס, אשר עובד באופן ישיר עם כל הבנקים בישראל, יכול גם כן להדפיס שקים עבור בתי עסק בארץ. מה היתרונות בצ'ק מעוצב דרך חברה פרטית?
 
- הצ'קים מודפסים עם הלוגו ושם החברה.
- בחירת עיצוב הצ'קים על-פי התאמה אישית.
- נייר בטחוני להדפסת שקים.
- הטבעות בצבע כסף ובצבע זהב.
- UV למניעת זיופים של הצ'קים.
 
את ההזמנה של הצ'קים לעסק שלכם אתם מבצעים ישירות עם בית הדפוס ובית הדפוס יוצר קשר עם הבנק שלכם לאישור פרטי חשבון הבנק. 

איך אפשר להזמין ציק צבעוני?

אם אתם מעוניינים בדוגמא מסויימת לכל השקים של העסק, אתם יכולים להזמין ציק צבעוני אשר מתאים לצבע הלוגו של העסק שלכם. מוציאים הרבה שקים לספקים במהלך כל חודש? צ'קים צבעוניים זו הדרך הטובה ביותר למתג את עצמכם מול כל הספקים שעובדים עבורכם. 

בית דפוס תואם אינטרצ'יק

אם אתם מעוניינים בבית דפוס אשר מתמחה בהדפסות צ'קים דוגמת אינטרצ'יק, תוכלו למצוא באיזור התעשייה של עמק יזרעאל את בית הדפוס המוביל בצפון בתחום הדפסה של צ'קים לחברות ועסקים. בית הדפוס המוביל בצפון מספק שירות לכל הלקוחות שלו ברחבי הארץ עם שירות משלוחים מהיר ומקצועי.

הזמנת צ'קים מבית דפוס מקצועי

קיבלתם החלטה לבצע הזמנת צ'קים מבית דפוס? עשיתם החלטה נכונה! בית דפוס מקצועי, אשר עובד עם כל הבנקים בישראל, יכול לספק לחברה או לעסק שלכם שירות הדפסה של צ'קים מעוצבים עם הלוגו ושם החברה שלכם. מעוניינים לייחד את השקים שלכם מכל חברה אחרת? חברת טופ פרינט תעשיות בע"מ מציעה לכם לבצע הזמנה של פנקסי צ'קים לפי התאמה אישית ללוגו ולצבעים של העסק. 

חברת טופ פרינט תעשיות דפוס בע"מ מציעה - צ'קים מעוצבים בהתאמה אישית

צוות חברת טופ פרינט תעשיות דפוס בע"מ כולל אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בתחום ההדפסות. צוות החברה דוגל בשירות מקצועי ואישי עבור כל חברה ובעלי עסק אשר רוצים למתג את עצמם עם צ'קים בעיצוב מיוחד וייחודי. להדפסת שקים ממותגים, היכנסו לדף 'הדפסת צ'קים' באתר ומלאו את פרטי העסק שלכם.