074-7679403
אנחנו זמינים בשבילכם:

השירותים שלנו

צ'קים מעוצבים

מחפשים חברה מקצועית להדפסת צ’קים מעוצבים? הגעתם למקום הנכון – האתר טופ פרינט תעשיות דפוס בע"מ מציע לכם שירות מקצועי ואמין להדפסה של שקים בכל עיצוב הנדרש לכם. בבית הדפוס המקצועי והותיק שלנו, עובדים מעצבים גרפיים מעולים בעלי ניסיון רב בבניית עיצובים לפנקסי שקים לחברות ובתי עסק מכל רחבי הארץ. השירות שלנו מאפשר לכם להזמין פנקסי שקים הכוללים עיצוב הלוגו שלכם, צבעים המאפיינים את העסק וסלוגן המאפיין את התחום בו אתם מתמחים.

איך ההדפסה של פנקסי השקים מתבצעת?

אם אתם רוצים לקבל כבר בימים הקרובים פנקסי שקים מעוצבים וצבעוניים, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות לצוות שלנו כאן דרך האתר טופ פרינט תעשיות דפוס בע"מולהזמין את פנקסי השקים הנדרשים לכם. בית הדפוס שלנו כולל מכונות מתקדמות להדפסת צ’קים צבעוניים המאפשרות לבצע הדפסה איכותית ביותר עם נייר בטחוני וצבעים בטחוניים לשמירה על השקים שלכם מפני זיופים. שירותי הדפסת צ’קים צבעוניים של האתר טופ פרינט תעשיות דפוס בע"מ עומדים בתקן 501 המחמיר של בנק ישראל.

מה המחירים להדפסה של שקים מעוצבים וצבעוניים?

מעוניינים לקבל הצעת מחיר להדפסה של מספר פנקסי שקים צבעוניים? זה הזמן ליצור איתנו קשר כאן דרך האתר טופ פרינט תעשיות דפוס בע"מ ולהזמין הדפסת פנקסי שיקים מעוצבים מול המעצבים הגרפיים שלנו. צוות בית הדפוס שלנו ישמח לתת לכם הצעת מחיר הוגנת ומשתלמת המותאמת לדרישות שלכם להדפסת פנקסי שיקים מעוצבים וצבעוניים לעסק.

איך אפשר לדעת אם הבנק מאשר את השקים המודפסים?

אחד הדברים החשובים ביותר בכל הדפסה של פנקסי שקים הוא קבלת האישור מהבנק בו נמצא חשבון הבנק העסקי שלכם. אנחנו באתר טופ פרינט תעשיות דפוס בע"מ דואגים לבקש אישור מהבנק שלכם לעיצוב השקים שאנחנו מספקים לכם. אישור הבנק שלכם לצ’קים צבעוניים הוא הכרחי על מנת שנוכל להדפיס אותם ולשלוח את פנקסי השקים אליכם. אנחנו נשלח אליכם לבית העסק פנקסי צ’קים צבעוניים ואיכותיים תוך 48 שעות מהרגע שהבנק שלכם מאשר לנו את פנקסי השקים.

הדפסת צ’קים מעוצבים עושים רק עם אתר טופ פרינט תעשיות דפוס בע"מ!

מוכנים להזמין הדפסת צ’קים מעוצבים? אנחנו באתר טופ פרינט תעשיות דפוס בע"מ זמינים עבורכם דרך טופס ההתקשרות ורישום הפרטים באתר או באמצעות הטלפון העסקי שלנו. צרו איתנו קשר עכשיו והזמינו את פנקסי השקים הנדרשים לכם עם העיצוב האיכותי והמרשים ביותר של המעצבים הגרפיים המקצועיים שלנו.האם ידעתם שאפשר להזמין צ'קים מעוצבים לעסק? נהוג לחשוב כי רק הבנקים יכולים להדפיס שקים לעסק. כדאי לדעת כי בית דפוס, אשר עובד באופן ישיר עם כל הבנקים בישראל, יכול גם כן להדפיס שקים עבור בתי עסק בארץ. מה היתרונות בצ'ק מעוצב דרך חברה פרטית?
 
- הצ'קים מודפסים עם הלוגו ושם החברה.
- בחירת עיצוב הצ'קים על-פי התאמה אישית.
- נייר בטחוני להדפסת שקים.
- הטבעות בצבע כסף ובצבע זהב.
- UV למניעת זיופים של הצ'קים.
 
את ההזמנה של הצ'קים לעסק שלכם אתם מבצעים ישירות עם בית הדפוס ובית הדפוס יוצר קשר עם הבנק שלכם לאישור פרטי חשבון הבנק. 

איך אפשר להזמין ציק צבעוני?

אם אתם מעוניינים בדוגמא מסויימת לכל השקים של העסק, אתם יכולים להזמין ציק צבעוני אשר מתאים לצבע הלוגו של העסק שלכם. מוציאים הרבה שקים לספקים במהלך כל חודש? צ'קים צבעוניים זו הדרך הטובה ביותר למתג את עצמכם מול כל הספקים שעובדים עבורכם. 

בית דפוס תואם אינטרצ'יק

אם אתם מעוניינים בבית דפוס אשר מתמחה בהדפסות צ'קים דוגמת אינטרצ'יק, תוכלו למצוא באיזור התעשייה של עמק יזרעאל את בית הדפוס המוביל בצפון בתחום הדפסה של צ'קים לחברות ועסקים. בית הדפוס המוביל בצפון מספק שירות לכל הלקוחות שלו ברחבי הארץ עם שירות משלוחים מהיר ומקצועי.

הזמנת צ'קים מבית דפוס מקצועי

קיבלתם החלטה לבצע הזמנת צ'קים מבית דפוס? עשיתם החלטה נכונה! בית דפוס מקצועי, אשר עובד עם כל הבנקים בישראל, יכול לספק לחברה או לעסק שלכם שירות הדפסה של צ'קים מעוצבים עם הלוגו ושם החברה שלכם. מעוניינים לייחד את השקים שלכם מכל חברה אחרת? חברת טופ פרינט תעשיות בע"מ מציעה לכם לבצע הזמנה של פנקסי צ'קים לפי התאמה אישית ללוגו ולצבעים של העסק. 

חברת טופ פרינט תעשיות דפוס בע"מ מציעה - צ'קים מעוצבים בהתאמה אישית

צוות חברת טופ פרינט תעשיות דפוס בע"מ כולל אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בתחום ההדפסות. צוות החברה דוגל בשירות מקצועי ואישי עבור כל חברה ובעלי עסק אשר רוצים למתג את עצמם עם צ'קים בעיצוב מיוחד וייחודי. להדפסת שקים ממותגים, היכנסו לדף 'הדפסת צ'קים' באתר ומלאו את פרטי העסק שלכם.