074-7679403
אנחנו זמינים בשבילכם:

השירותים שלנו

צ'קים חלקים 

הדפסה של שקים ניתן היום לבצע בכל בית דפוס לאחר שמקבלים את אישור הבנק. כאשר בית עסק מזמין פנקסי שקים מהבנק, הוא מקבל צ'קים חלקים ללא כיתוב וללא הלוגו של החברה. דרך בתי דפוס מקצועיים, ניתן לבצע הזמנה של שקים עם מיתוג מקצועי בצבעים של העסק שלכם ובעיצוב שאתם בוחרים מראש. 

מה היתרונות העיקריים בצ'קים מבית דפוס לעומת צקים חלקים?
-  מיתוג, מיתוג, מיתוג! שקים ממותגים הם דרך נפלאה לפרסם את כוחו של העסק בשוק התחרותי של היום.
-  מחירים משתלמים במיוחד על-פי מספר פנקסים מוגדר מראש.
-  בחירת צבעים וכיתוב על-פי הצרכים של העסק.
-  הדפסה באיכות גבוהה עם ציוד מתקדם להדפסה ממוחשבת.
-  הדפסה באמצעות צבעים בטחוניים למניעת זיופים.
- הדפסה על נייר בטחוני מיוחד המגן גם כן מפני העתקות וזיופים של פנקסי השקים.

הזמנת צקים חלקים

אם תכננתם להזמין צקים חלקים, תחשבו שוב! היום בתי עסק וחברות מעדיפים לבצע הזמנה של צ'קים מעוצבים על-פי עיצוב מותאם מראש. למעשה, בכל תשלום של בית העסק באמצעות שיק, המותג של העסק מקבל חשיפה נוספת עם כל יד שמחזיקה את השיק. כל שיק עובר בין מספר אנשים, ממקבל התשלום ועד הסולק במסלקה של הבנק. זו אחת הדרכים הטובות ביותר למתג עסק בצורה נוחה ומשתלמת.  

שיקים חלקים לעומת שיקים מעוצבים

אם אתם עדיין מתלבטים בין שיקים חלקים לשיקים מעוצבים, מומלץ לכם לפנות לחברת טופ פרינט תעשיות דפוס בע"מ המתמחה בהדפסה איכותית של שיקים לחברות ועסקים. שיקים לחברות של טופ פרינט תעשיות דפוס בע"מ נחשבים לאיכותיים ביותר ועומדים בתקנות להדפסת שקים הקבועים בחוק. צוות טופ פרינט תעשיות דפוס בע"מ ישמח לעצב עבורכם צ'קים חלקים לעיצוב המתאים לכם ביותר. עם המעצבים הגרפיים של טופ פרינט תעשיות דפוס בע"מ, תוכלו להגיע לרמת עיצוב מושלמת לכל פנקס שקים שתרצו להזמין.

הדפסה של צ'קים חלקים בטופ פרינט תעשיות דפוס בע"מ

לקבלת הצעת מחיר משתלמת במיוחד לפנקסי שקים עם מיתוג החברה שלכם, השאירו את הפרטים שלכם באתר טופ פרינט תעשיות דפוס בע"מ וצוות האתר יחזור אליכם בהקדם עם הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב לה. הדפסה של שיקים בטופ פרינט מתבצעת עם באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת ביותר היום בכדי שאתם תוכלו לקבל שיקים באיכות גבוהה ועל-פי התקנים המחמירים ביותר.