074-7679403
אנחנו זמינים בשבילכם:

השירותים שלנו

השבחות נייר

אין עסק ללא ניירת. כל עסק שמכבד את עצמו, זקוק למגוון של חומרים מודפסים אשר ישמשו אותו ביום-יום. מנייר מכתבים ומעטפות, דרך חשבוניות וקבלות ועד לצ'קים של העסק, בית דפוס איכותי הוא ספק שכל עסק צריך להכיר. אחד הדברים האטרקטיביים ביותר שיכולים לשדרג את הניירת שלך בעסק הוא השבחות נייר. כלומר, תוספות יוקרתיות שניתן להוסיף לדפוס על מנת להעלות את יוקרת המסמך. השבחות נייר יכולות להיות על ידי הטבעות כסף או הטבעת זהב על ניירת, ציפוי לכה, סימני מים או כל מני עבודות דפוס מיוחדות. השבחות מסוג זה יעלו את יוקרת העסק שלך בעיני כל מי שיקבל ניירת מהעסק.

הטבעות כסף

על מנת לשוות מראה יוקרתי ומושקע למבחר סוגי ניירת במשרד, ניתן לבצע בין שאר סוגים של השבחות נייר, גם הטבעות כסף. ההטבעה נעשית על ידי לחיצה של גלופת אלומיניום על רדיד כסף דק בחום גבוה הנותן לו את צורתו ונצמד אל המסמך. הטבעות כסף אינן רק אמצעי דקורטיבי. צ'ק או קבלה הנושאים עליהם השבחות נייר מסוג זה קשים בהרבה לזיוף ומאפשרים לך ליהנות ממסמכים בטיחותיים יותר ומוגנים יותר מפני העתקות.  לטופ פרינט ניסיון רב בהטבעות מסוג זה ומציעים הדפסות איכותיות בשילוב השבחות אלה במחירים מפתיעים וכדאיים שייקחו את העסק שלך לשלב הבא.

הטבעת זהב על ניירת

אפשרות נוספת בתחום השבחות נייר היא ליצור הטבעת זהב על ניירת. באותה הטכניקה, אך באמצעות רדיד זהב, ניתן לבצע הטבעות מעוצבות שייתנו אופי למסמך ויספקו חותמת מוזהבת של איכות לעסק. בעת ביצוע הטבעות זהב או כסף על צ'קים, יש לעסק שלך אמירה ייחודית בכל מקום שאין למתחרה. זוהי עוד דרך שלך מני רבות להתבלט בשוק ובאותה נשימה, להוסיף אמצעי אבטחה נוסף לצ'ק. הטבעות של כסף או זהב יכולות להתלוות גם להולוגרמה שיקשו עוד יותר על הזיוף וייתנו אופי אחר לכל אמצעי ניירת שלך. ביצירת קשר עמנו, נציע לך מגוון של השבחות נייר שישדרגו כל מסמך.

עבודות דפוס מיוחדות

נשמח לצרף אותך למשפחת לקוחותינו המרוצים ולתת גם לך ליהנות מהשירות האדיב, מהצוות המקצועי והמיומן, ממהירות המסירה ואיכותה ומההתאמה הגבוהה במדויק לצרכי העסק. אנו זמינים להזמנות חדשות בכל עת ונספק לך עבודות דפוס מיוחדות תוך שימוש באמצעים מתקדמים ובציוד החדשני ביותר ונמסור לך את התוצר המוגמר במהירות, ביעילות ובמשלוח מהיר עד לבית העסק.