074-7679403
אנחנו זמינים בשבילכם:

השירותים שלנו

הזמנת שיקים לעסק 

על אף השימוש ההולך וגובר בכלי תשלום דיגיטליים חדשים כמו: Bit, Pepper pay, Paybox הצ’קים לא עברו מן העולם. השימוש בצ’קים מאפשר לבעלי עסקים ואנשים פרטיים שני יתרונות מרכזיים על פני החלופות כמו: היכולת לבטל את הצ’ק באמצעות מתן הוראת ביטול לבנק, אם עדיין לא נפרע. פעולה זו עשויה לסייע במצבים בו לא התקבלה התמורה עבור הצ’ק, למשל. דבר שני,  מתן צ’ק באופן דחוי מהווה מנגנון אשראי ללא ידיעת או מעורבות הבנק, כך התשלום יתבצע לא לפני המועד הנקוב. מנגנון זה מאפשר להתמודד עם מצבי נזילות משתנים והנפוצים מאוד בעולם העסקים. רובם המוחלט של הצ’קים מונפק באמצעות הבנקים (רובם המוחלט בעלי אפליקציות דיגיטליות פופולאריות)  והם גובים סכומים משמעותיים בעבור השירות. אולם הבנקים זה לא הגוף היחיד שיכול להנפיק צ’קים, קיימת אופציה של הזמנת שיקים באופן עצמי על פי תקן 501 הידוע גם בשם תקן “תקן הצ’ק האחיד”, ולכן כל אדם רשאי להדפיס את הצ’קים באופן עצמאי שלא דרך הבנק וזאת תוך שמירה על הסטנדרטים המפורטים בתקן. 

הזמנת שיקים באופן עצמי כרוכה בעלויות נמוכות, למשל פנקס צ’קים בן 20 צ’קים לאדם פרטי יעלה 7.2 שח’ במרבית הבנקים (36 אג לצ’ק), צ’קים עבור לקוחות עסקיים (הכוללים ספח ו/או העתק לצרכי הנהלת החשבונות) הם יקרים יותר ויעלו בין 1.5-2.5 שח’ ברוב המקרים. בנוסף נוכל להמנע משגיאות  בהדפסקה על גביי הצ’קים, כך נוכל לבצע הזמנת שיקים באופן עצמי ללא טעויות באמצעות הדפסה במערכת ממוחשבת שלא נותנת לטעויות או שגיאות שיופיעו על גביי הצ’ק.  קיים תיעוד מדויק ונכון שמספק שקט נפשי והוא בעצם נותן לנו שליטה במה שאנחנו בוחרים שיירשם על הצ’ק ולאיזו מטרה הוא מיועד. למעשה התיעוד הוא בעל חשיבות עליונה עבור עסקים ואנשים פרטיים כאחד. 

הזמנת שיקים באופן עצמי לא כרוכה בבזבוז זמן ובמיוחד סדרות של 12 צ’קים הפרושים לאורך השנה, מדובר על תהליך ארוך, מונוטוני החשוף לטעויות שונות ושימוש באחת המערכות הממוחשבות להפקת צ’קים יכולה לחסוך זמן רב עבור המשתמש, במיוחד ובמידה והצ’קים הינם “מחזוריים”. קיימת גם אופציה של מיתוג שהיא נקודה חשובה עבור לקוחות עסקיים, למעשה זה נותן שצ’קים יכילו את לוגו העסק/מותג וזה פיתרון מצוין לחיזוק מיתוג העסק על ידי הפקת צ’קים באופן עצמי. קיימים יתרונות רבים בגין הזמנת שיקים באופן עצמי שחוסכים לנו (המשתמשים) זמן וכאב ראש וגם עלויות כספיות, ונותן לנו את החופש לעשות מה שאנחנו רוצים, מתי שרוצים מבלי להמתין בתור או להמתין זמנים נוספים.   


מה הכי חשוב לדעת לפני שמבצעים הזמנה של שיקים לעסק? כל עסק או חברה המבצעים תשלומים לספקים ולהוצאות במהלך השנה, יכולים להדפיס פנקסי שיקים בבית דפוס לאחר שקיבלו אישור לכך מהבנק בו נמצא החשבון העסקי של החברה או העסק. בעת הזמנת שיקים לעסק מבית דפוס, חשוב לבדוק שבית הדפוס משתמש באמצעי אבטחה מתקדמים למניעת זיופים. יש כמה אמצעי אבטחה יעילים למניעת זיופי שיקים ואנחנו נעזור לכם להכיר אותם. אלה הם דרכי האבטחה הנפוצים ביותר היום:
 
- נייר בטחוני: אחד מאמצעי האבטחה החשובים ביותר הוא נייר בטחוני המהווה כלי יעיל למניעת זיופים.
- רקע ייחודי על הנייר: למניעת מחיקה וגירוד טקסט על השיק.
- צבעים בטחוניים: שימוש בטכנולוגיה מתקדמת להדפסה ממוחשבת של צבעים למניעת זיוף והעתקה.
- הטבעת זהב או כסף: הטבעה יוקרתית המקשה מאוד על זיוף השיק, נותנת מראה יוקרתי ומעוצב לכל שיק. 
- פסי הגנה: כלי נוסף למניעת העתקה.  

הזמנת שיקים באופן עצמי

אם בעבר בתי עסק וחברות היו מזמינים פנקסי שיקים רק דרך הבנק בו מתנהל החשבון העסקי שלהם, כיום חברות ובתי עסק פונים ישירות לבתי דפוס להדפסת פנקסי השיקים. העלות נמוכה יותר והבנק לא מהווה מתווך בין החברות ובתי העסק לבין בתי הדפוס כפי שהיה נהוג בעבר. הזמנת שיקים באופן עצמי ישירות מבית דפוס היא משתלמת במיוחד ומאפשרת תחרות בריאה בין בתי הדפוס בארץ המתמחים בהזמנת שיקים לעסקים. 

הדפסת שיקים לעסקים מהיום למחר

מעוניינים לבצע הזמנת שיקים לעסקים כבר עכשיו? אל תהססו והזמינו הדפסת שיקים לעסקים מהיום למחר דרך חברת טופ פרינט תעשיות דפוס בע"מ. בית הדפוס טופ פרינט בעל תו תקן של מכונים התקנים הישראלי ונחשב לאחד המובילים בישראל בתחום הזמנת שיקים לעסק. דרך טופ פרינט תעשיות דפוס בע"מ תוכלו לקבל שירות אישי ומקצועי של הדפסת שיקים לעסקים ולקבל את פנקסי השיקים עם שליח עד לדלת בית העסק שלכם. צוות טופ פרינט תעשיות דפוס בע"מ משתמש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר להדפסה של שיקים בכדי שאתם תוכלו לקבל את השיקים האיכותיים ביותר עם אמצעי אבטחה מתקדמים. 

חברת טופ פרינט תעשיות דפוס בע"מ מציעה - הזמנת שיקים לעסק

להזמנה של פנקסי שקים לעסק שלכם, התקשרו עכשיו למספר הטלפון של טופ פרינט תעשיות דפוס בע"מ ותהנו משירות מהיר, יעיל ואיכותי.