תעשיות דפוס בע"מ

074-7679403

אנחנו זמינים בשבילכם:

טופ צ׳ק

השירותים שלנו

הזמנת שיקים לעסק 

מה הכי חשוב לדעת לפני שמבצעים הזמנה של שיקים לעסק? כל עסק או חברה המבצעים תשלומים לספקים ולהוצאות במהלך השנה, יכולים להדפיס פנקסי שיקים בבית דפוס לאחר שקיבלו אישור לכך מהבנק בו נמצא החשבון העסקי של החברה או העסק. בעת הזמנת שיקים לעסק מבית דפוס, חשוב לבדוק שבית הדפוס משתמש באמצעי אבטחה מתקדמים למניעת זיופים. יש כמה אמצעי אבטחה יעילים למניעת זיופי שיקים ואנחנו נעזור לכם להכיר אותם. אלה הם דרכי האבטחה הנפוצים ביותר היום:
 
- נייר בטחוני: אחד מאמצעי האבטחה החשובים ביותר הוא נייר בטחוני המהווה כלי יעיל למניעת זיופים.
- רקע ייחודי על הנייר: למניעת מחיקה וגירוד טקסט על השיק.
- צבעים בטחוניים: שימוש בטכנולוגיה מתקדמת להדפסה ממוחשבת של צבעים למניעת זיוף והעתקה.
- הטבעת זהב או כסף: הטבעה יוקרתית המקשה מאוד על זיוף השיק, נותנת מראה יוקרתי ומעוצב לכל שיק. 
- פסי הגנה: כלי נוסף למניעת העתקה.  

הזמנת שיקים באופן עצמי

אם בעבר בתי עסק וחברות היו מזמינים פנקסי שיקים רק דרך הבנק בו מתנהל החשבון העסקי שלהם, כיום חברות ובתי עסק פונים ישירות לבתי דפוס להדפסת פנקסי השיקים. העלות נמוכה יותר והבנק לא מהווה מתווך בין החברות ובתי העסק לבין בתי הדפוס כפי שהיה נהוג בעבר. הזמנת שיקים באופן עצמי ישירות מבית דפוס היא משתלמת במיוחד ומאפשרת תחרות בריאה בין בתי הדפוס בארץ המתמחים בהזמנת שיקים לעסקים. 

הדפסת שיקים לעסקים מהיום למחר

מעוניינים לבצע הזמנת שיקים לעסקים כבר עכשיו? אל תהססו והזמינו הדפסת שיקים לעסקים מהיום למחר דרך חברת טופ פרינט תעשיות דפוס בע"מ. בית הדפוס טופ פרינט בעל תו תקן של מכונים התקנים הישראלי ונחשב לאחד המובילים בישראל בתחום הזמנת שיקים לעסק. דרך טופ פרינט תעשיות דפוס בע"מ תוכלו לקבל שירות אישי ומקצועי של הדפסת שיקים לעסקים ולקבל את פנקסי השיקים עם שליח עד לדלת בית העסק שלכם. צוות טופ פרינט תעשיות דפוס בע"מ משתמש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר להדפסה של שיקים בכדי שאתם תוכלו לקבל את השיקים האיכותיים ביותר עם אמצעי אבטחה מתקדמים. 

חברת טופ פרינט תעשיות דפוס בע"מ מציעה - הזמנת שיקים לעסק

להזמנה של פנקסי שקים לעסק שלכם, התקשרו עכשיו למספר הטלפון של טופ פרינט תעשיות דפוס בע"מ ותהנו משירות מהיר, יעיל ואיכותי.