074-7679403
אנחנו זמינים בשבילכם:
דף הבית >> מידע וטיפים >> מאמרים >> הזמנת פנקסי שיקים

השירותים שלנו

הזמנת פנקסי שיקים

חברות רבות כיום, הנוהגות לבצע הדפסת פנקסי צ’קים דרך הבנק, אינן מודעות לאלטרנטיבה של הדפסה ישירות מהיצרן. כדאי לדעת כי שירותי הזמנת פנקסי צ’קים והדפסתם על ידי ספקים הנם בהכרח זולים ומהירים יותר מאשר בתיווך  של הבנקים. בנוסף השליחה של שירותי הזמנת פנקסי צ’קים ועל ההזמנה היא בידיים של הלקוח ולא על פי הגחמות של הפקיד בבנק שאחראי על ההזמנה. בשוק כיום קיימים מספר ספקים של שירותי הזמנת פנקסי צ’קים והדפסתם. חשוב לבדוק לפני ששולחים להדפסה ששירות של הזמנת פנקסי צ’קים מאובטחת כלול בשירות, כיוון שנושא זיוף הצ’קים הינו רגיש. על מנת למנוע זיופים הגורמים לעוגמת נפש גדולה, להפסדים כספיים ובירוקרטיה מיותרת, כדאי לשאול את הספק, טרם ההזמנה, באם הצ’קים שהוא מדפיס מאובטחים ומה רמת האבטחה. כמו תמיד, יש ספקים איכותיים ויש פחות. רצוי לבדוק בין יתר הדברים את איכות ועובי הדפים ורמת הדיוק אליה ניתן להגיע וכן, את איכות הדפסת הקוד בתחתית הצ’קים על מנת שיהיה קריא ולא ייצור תקלות במכונות הקריאה השונות. בנוסף כדאי לבדוק גם באם קיימת בקרת איכות עי’ תוכנות ממוחשבות בכל התהליכים הכלולים בהדפסה, בכדי להבטיח הדפסה ללא תקלות. כמו שאנו יכולים בקליק אונליין להזמין מצרכים בסופר או לבצע פעולות דיגיטאליות שונות, אנו יכולים גם להזמין שירותי הזמנת פנקסי צ’קים בקלות, נוחות ובלי יותר מידי בירוקרטיות. 

שירותי הזמנת שוברי תשלום

שוברי תשלום למעשה הנם טפסים שבדרך כלל משמשים מוסדות חינוך, מוסדות ממשלתיים, אוניברסיטאות, מכללות וכו’ (לדוגמה: תשלום שכר לימוד, תשלום עבור קורסים, תשלומי ארנונה, חשמל ומים). שובר התשלום מאפשר לנו לשלם חוב או תשלומים עבור שירות שאנחנו מקבלים, התשלום מתבצע דרך חברות המספקות מגוון שוברים מודפסים לכל החברות והארגונים בארץ. חברות מהסוג הזה עובדות בשיתוף פעולה עם התמ”ת והן מדפיסות שוברים עם פס מגנטי ומתוכננים עם תלישה של הספח וכמובן מודפסים על גביי נייר בטחוני מיוחד. אנו מציעים לכם לקבל את כל המידע והפרטים מטעם יועצינו שילוו אתכם ויציעו לכם את שירותינו המקצועיים וחברות של שירותי הזמנת שוברי תשלום כמו גם שירותי הזמנת פנקסי צ’קים ממיטב החברות העובדות איתנו. תוכלו להשאיר את פרטיכם באתר בצירוף מספר טלפון ואנו נדאג לשאר העבודה.  
 

הזמנת פנקסי קבלות עם חברת שליחויות עד הבית

מלבד פנקסי שיקים, ניתן היום לבצע גם הזמנת פנקסי קבלות דרך אתר אינטרנט של חברת הדפסות. בצורה קלה וחכמה ניתן לבצע הזמנה של הפנקסים לאחר מילוי כל פרטי העסק או החברה שלכם. את פנקסי הקבלות תוכלו לקבל עם חברת שליחויות מקצועית עד בית העסק או המשרד שלכם בחברה. 

הזמנת קבלות לפי כמות

מעוניינים להוזיל את מחיר הזמנת קבלות לעסק? באמצעות הזמנת כמות של פנקסים תוכלו להוזיל בצורה משמעותית את העלות של בית הדפוס. על מנת שתוכלו לחסוך גם את ההגעה הפיזית לבית הדפוס, תוכלו לבצע את ההזמנה של פנקסי הקבלות דרך אתר האינטרנט או באמצעות שליחת מייל עם פרטי העסק או החברה שלכם. 

הזמנת שיקים במהירות וביעילות!

חברת טופ פרינט תעשיות דפוס בע"מ מציעה לכם לבצע הזמנת שיקים דרך האתר של החברה או באמצעות יצירת קשר טלפונית עם צוות החברה. בית הדפוס הגדול והמתקדם של חברת טופ פרינט תעשיות דפוס בע"מ ממוקם באיזור מרכזי בצפון הארץ ומספק שירות מלא לכל רחבי הארץ. 

למה כדאי לי לעשות הזמנת פנקסי שיקים דרך טופ פרינט?

חברת טופ פרינט מעסיקה אנשי מקצוע מיומנים בתחום הדפסות שיקים של כל הבנקים בישראל. חברת טופ פרינט תעשיות דפוס בע"מ מורשת להדפיס פנקסי שיקים של כל הבנקים ברחבי הארץ באופן מוסדר וחוקי. 

הזמנת פנקסי שיקים דרך חברת טופ פרינט תעשיות דפוס בע"מ

חברת טופ פרינט מאפשרת לכם להזמין כבר עכשיו פנקסי שיקים ופנקסי קבלות לעוסק פטור דרך אתר האינטרנט של החברה או באמצעות שליחת מייל לצוות החברה. צוות טופ פרינט ישמח לענות לכם על כל שאלה ובקשה.