תעשיות דפוס בע"מ

074-7679403

אנחנו זמינים בשבילכם:

טופ צ׳ק

השירותים שלנו

הדפסת שיקים ממוחשבים

מתי בפעם האחרונה שאלת את עצמך מה עוד יכול להפיץ את המותג שלך ביעילות? ייתכן שכבר הפצת כל מני סוגי מרצ'נדייס, השקעת בפרסום חוצות או באמצעי המדיה ופנית לחברה לקידום אורגני או ממומן, אך גם במדיה המודפסת ישנו אמצעי נוח וחכם שאמנם קטן, אך יכול לעשות הבדל גדול. הדפסת שיקים ממוחשבים מספקת לעסק שלך מספר יתרונות משמעותיים. בין שמדובר בשיקים חלקים או מעוצבים, בכל פעם שהעסק שלך ישתמש בהזמנת פנקס שיקים בעיצוב אישי ובהדפסה פרטית, ניתן ליהנות מיתרונות אלה והזוכה העיקרי יהיה העסק שלך.

הזמנת פנקס שיקים

היתרונות המרכזיים בהזמנת פנקס שיקים בהדפסה עצמית הם מגוונים ומשמעותיים.

  • הדפסת שיקים ממוחשבים מאפשרת לעצב את הצ'ק בכל דרך שנבחר ולהפיץ את המותג, את צבעי הלוגו, את סמל העסק או כל מסר שרק ניתן להעלות על הדעת שייתן ייצוג מכובד לחברה.
  • כאשר אנשים מקבלים צ'ק מעוצב במקום שיקים חלקים, הם מקבלים את הרושם שמדובר בעסק בעל משאבים נרחבים שמשקיע בתדמית שלו ויוצר הילה של רשמיות ושל עסק גדול. כך הדפסת שיקים ממוחשבים הופכת לפתרון קטן עם יתרון גדול ביותר.
  • יפתיע אותך לגלות כמה עלות ההדפסה של פנקסי צ'קים דרך שירותי הדפסת פנקסי שיקים באופן פרטי היא נמוכה יותר מאשר אלו המוזמנים מהבנק. כך השירות לא רק מפיץ ומקדם את העסק שלך, אלא חוסך לך כסף!

שיקים חלקים

כאשר אנו מזמינים מהבנק שיקים חלקים, אנו משלמים עמלה גבוהה למדי לבנק. לכן שירותי הדפסת שיקים ממוחשבים עשויים להיות פתרון יעיל וחכם להפחתת עלויות וכאמצעי פרסום נוסף וחכם. הזמנת פנקס שיקים דרך טופ פרינט מבטיחה את האיכות הגבוהה ביותר, שירות מהיר וזמינות חסרת תקדים. אנו מזמינים אותך לנסות אותנו ולהיווכח בשינוי המשמעותי שהעסק שלך יזכה לו. רבים מלקוחותינו כבר זכו ליהנות מהשירות היעיל והנוח וקיבלו את פתח בית העסק שלהם בדיוק במועד שנקבע פנקסי צ'קים מעוצבים ואיכותיים שמקדמים את העסק משמעותית.

שירותי הדפסת פנקסי שיקים

כאשר העסק שלך נעזר בשירותי הדפסת פנקסי שיקים דרך חברתנו, הוא נהנה מכל היתרונות שחברתנו מציעה. למה להיות תלויים בבתי דפוס להדפסת שיקים ממוחשבים כאשר ניתן לפנות אלינו גם בזמנים בהם רוב בתי הדפוס סגורים ולהזמין בזריזות וביעילות שירותי הדפסת פנקסי שיקים שיגיעו עד בית העסק? על מנת ליהנות מהדפסת שיקים ממוחשבים באיכות הטובה ביותר ובשירות אדיב שיגרום לך לחזור אלינו שוב ושוב, ניתן לפנות אלינו בכל עת.