074-7679403
אנחנו זמינים בשבילכם:
דף הבית >> מידע וטיפים >> מאמרים >> הדפסת שיקים ממוחשבים

השירותים שלנו

הדפסת שיקים ממוחשבים

למי כדאי להשתמש בצ’קים ממוחשבים?  בעיקר לחברות ועסקים גדולים המוציאים למעלה מ-300 שיקים בשנה. הדפסת צ’קים ממוחשבים מאפשרים לכם להדפיס את הצ’קים בעצמכם בצורה ממוחשבת, וזאת באמצעות תוכנה ייעודית אשר מחוברת למערכת הנהלת החשבונות במשרד. בצורה זאת אתם מייעלים את הפעילות העיסקית שלכם במידה ניכרת וממקסמים את אפשרויות הבקרה של העסק שלכם. 

יתרונות של הדפסת צ’קים ממוחשבים: 

* עדכניות – כל צ’ק שיוצא מיד נרשם במערכת הנהלת החשבונות ואפילו יש לו עותק ממוחשב בתיקיה פרטית ומאובטחת במחשב. 

* אין צורך בפנקס צ’קים – כל צ’ק מודפס רק כאשר זקוקים לו. 

* חיסכון במתווכים – צ’קים ממוחשבים מונעים את הצורך בהזמנת פנקסי שיקים דרך בתי דפוס כך שאתם חוסכים בעלויות ומונעים מקרי גניבה. 

* הדפסה משוכללת בציוד חדיש ומתקדם – כוללת מספר רב של אמצעים למניעת זיופים. 

לסיכום היתרון המובהק של הדפסת צ’קים ממוחשבים מתבטא בכך שאין חברה בעולם אשר אינה משתמשת בצ’קים, וזה למעשה משמש אותנו בתור מזומן ללא צורך בשטרות וגם מהווים אסמכתא להתרחשותה של עסקה. אומנם הצ’ק המסורתי מאפשר לנו לפעול במהירות מבחינת התשלומים לגורמים מולם אנו מתנהלים מבחינה עיסקית, אך מצד שני השימוש בו עלול להוביל למספר פרצות אבטחה חמורות, כגון: אובדן/גניבת הפנקס, טעויות בדיווח על הנפקות צ’קים שנכתבו בצורה ידנית, אפשרויות זיוף רבות וצ’קים שנכתבו בצורה ידנית. למעשה כיום ניתן למצוא צ’קים ממוחשבים אשר אינם מאוגדים יחדיו בפנקס הצ’קים המסורתי שמזמינים מחברות הדפוס או הבנקים והם מודפסים עפי’ הצורך במדפסת המשרדית שלכם על גבי ניירות מיוחדים. 

הדפסת צ’קים על נייר בטחוני  

באם אנו בוחרים הדפסת צ’קים על ניירות חלקים (נייר רגיל של מדפסת) למעשה אין לנו בקרה על בטחונם. הדפסת צ’קים על נייר בטחוני נועדה למנוע זיוף באמצעות חומרי מחיקה כימיים. בצורה הזאת לקוחות וחברות אשר בחרו להדפיס צ’קים על נייר חלק יכולים לוודא שהחיסכון לא יבוא על חשבון הבטיחות של הצ’קים. אנו משתמשים בטכנולוגיה מיוחדת שנועדה להגן על הצ’קים שלכם ולגרום לכך שכאשר מבצעים הדפסת צ’קים על נייר בטחוני אתם יוצאים בראש שקט ומקבלים מוצר שתוכלו להשתמש בו מבלי לדאוג שיבוצע בו שימוש לרעה. לפרטים נוספים ניתן ליצור עימנו קשר כאן באתר או בהתקשרות טלפונית ואחד מנציגנו יצור עמכם קשר ויישמח לתת לכם מידע נוסף. 


מתי בפעם האחרונה שאלת את עצמך מה עוד יכול להפיץ את המותג שלך ביעילות? ייתכן שכבר הפצת כל מני סוגי מרצ'נדייס, השקעת בפרסום חוצות או באמצעי המדיה ופנית לחברה לקידום אורגני או ממומן, אך גם במדיה המודפסת ישנו אמצעי נוח וחכם שאמנם קטן, אך יכול לעשות הבדל גדול. הדפסת שיקים ממוחשבים מספקת לעסק שלך מספר יתרונות משמעותיים. בין שמדובר בשיקים חלקים או מעוצבים, בכל פעם שהעסק שלך ישתמש בהזמנת פנקס שיקים בעיצוב אישי ובהדפסה פרטית, ניתן ליהנות מיתרונות אלה והזוכה העיקרי יהיה העסק שלך.

הזמנת פנקס שיקים

היתרונות המרכזיים בהזמנת פנקס שיקים בהדפסה עצמית הם מגוונים ומשמעותיים.

  • הדפסת שיקים ממוחשבים מאפשרת לעצב את הצ'ק בכל דרך שנבחר ולהפיץ את המותג, את צבעי הלוגו, את סמל העסק או כל מסר שרק ניתן להעלות על הדעת שייתן ייצוג מכובד לחברה.
  • כאשר אנשים מקבלים צ'ק מעוצב במקום שיקים חלקים, הם מקבלים את הרושם שמדובר בעסק בעל משאבים נרחבים שמשקיע בתדמית שלו ויוצר הילה של רשמיות ושל עסק גדול. כך הדפסת שיקים ממוחשבים הופכת לפתרון קטן עם יתרון גדול ביותר.
  • יפתיע אותך לגלות כמה עלות ההדפסה של פנקסי צ'קים דרך שירותי הדפסת פנקסי שיקים באופן פרטי היא נמוכה יותר מאשר אלו המוזמנים מהבנק. כך השירות לא רק מפיץ ומקדם את העסק שלך, אלא חוסך לך כסף!

שיקים חלקים

כאשר אנו מזמינים מהבנק שיקים חלקים, אנו משלמים עמלה גבוהה למדי לבנק. לכן שירותי הדפסת שיקים ממוחשבים עשויים להיות פתרון יעיל וחכם להפחתת עלויות וכאמצעי פרסום נוסף וחכם. הזמנת פנקס שיקים דרך טופ פרינט מבטיחה את האיכות הגבוהה ביותר, שירות מהיר וזמינות חסרת תקדים. אנו מזמינים אותך לנסות אותנו ולהיווכח בשינוי המשמעותי שהעסק שלך יזכה לו. רבים מלקוחותינו כבר זכו ליהנות מהשירות היעיל והנוח וקיבלו את פתח בית העסק שלהם בדיוק במועד שנקבע פנקסי צ'קים מעוצבים ואיכותיים שמקדמים את העסק משמעותית.

שירותי הדפסת פנקסי שיקים

כאשר העסק שלך נעזר בשירותי הדפסת פנקסי שיקים דרך חברתנו, הוא נהנה מכל היתרונות שחברתנו מציעה. למה להיות תלויים בבתי דפוס להדפסת שיקים ממוחשבים כאשר ניתן לפנות אלינו גם בזמנים בהם רוב בתי הדפוס סגורים ולהזמין בזריזות וביעילות שירותי הדפסת פנקסי שיקים שיגיעו עד בית העסק? על מנת ליהנות מהדפסת שיקים ממוחשבים באיכות הטובה ביותר ובשירות אדיב שיגרום לך לחזור אלינו שוב ושוב, ניתן לפנות אלינו בכל עת.