074-7679403
אנחנו זמינים בשבילכם:

הדפסת קטלוג


אדריכלים או מעצבי פנים? בעלים של חנות רהיטים? 

אם אתם עוברים בתחום האדריכלות ועיצוב הפנים או מנהלים חנות רהיטים, אחת הדרכים הטובות ביותר לשווק את העבודה שלכם היא להדפיס קטלוג יוקרתי המכיל את כל העיצובים המרהיבים שלכם. הדפסת קטלוג מקצועי מתבצעת דרך חברת דפוס, המספקת שירות של מעצב גרפי בשילוב שירותי הדפסה מתקדמים עם מכונות דפוס חדישות ואיכותיות. העיצוב הגרפים נעשה יחד איתכם עם התמונות שאתם שולחים לבית הדפוס והצבעים והעיצוב המאפיין ביותר את העסק שלכם. המעצב הגרפי או המעצבת הגרפית ימתגו את העסק שלכם באמצעות כיתוב ותמונות בשילוב אלמנטים גרפיים מיוחדים בכדי לבדל אתכם משאר המתחרים שלכם בשוק. 

 

עיצוב גרפי מקצועי להדפסת פנקסים


במקביל להזמנת הדפסה של קטלוג לבית העסק, יש לכם אפשרות להזמין גם הדפסת פנקסים לכל מטרה הנדרשת לכם. פנקסים יכולים להיות ריקים עם כריכה רכה בעיצוב הלוגו של בית העסק שלכם, או פנקסי קבלות או חשבוניות לשימוש מול הלקוחות שלכם. השימוש בעיצוב גרפי מקצועי לצורך הדפסה של פנקסים, מאפשר להגיע לרמת עיצוב גבוהה ולשווק את בית העסק שלכם בצורה יעילה ביותר ולהגיע בדרך זו לחשיפה ללקוחות חדשים.
 

בחירת סוג הדפוס לקטלוג


אם בעבר צורת ההדפסה הייתה אחת בלבד, כיום ניתן לבצע הדפסה של קטלוג או פנקסים ב-2 צורות – הדפסה דיגיטלית או הדפסה אופסט Offset Printing. שיטת האופסט היא שיטה מתקדמת המתבצעת על לוח אלומיניום עם תמונה של דף מודפס, כאשר מכונת הדפוס מבצעת הצמדה של הצבע אל לוח האלומיניום שאליו מוצמד הדף. השיטה הזו מהירה במיוחד ומתאימה להדפסת קטלוגים או ספרים בכמויות גדולות. הדפוס הדיגיטלי לעומת זאת, דומה יותר לדפוס במדפסה הביתית והוא יכול להתאים גם להדפסה של ספר או קטלוג אחד או מספר קטן של קטלוגים על פי הדרישה שלכם. 
 

הדפסת קטלוג דרך חברה מובילה


לקבלת הצעת מחיר להדפסת קטלוג על פי הכמות הנדרשת לכם, צרו קשר עם חברת טופ פרינט תעשיות דפוס בע"מ ותוכלו לקבל הצעת מחיר מדוייקת ומשתלמת התואמת את הדרישות שלכם. התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע בראש האתר והזמינו הדפסה של קטלוגים ופנקסים במחיר הוגן ונוח עם שירות משלוחים עד בית העסק שלכם לכל סדר גודל של הזמנה.