074-7679403
אנחנו זמינים בשבילכם:

השירותים שלנו

הדפסת צ'קים על נייר בטחוני 

אחד מאמצעי האבטחה המוכרים ביותר למניעת זיופי צ'קים הוא שימוש בנייר ייחודי בטחוני. הדפסת צ'קים על נייר בטחוני מתבצעת במשך שנים רבות ומטרתה לשמור על התנהלות פיננסית תקינה ללא פגיעה בבנקים ובתי העסק המעבירים תשלומים לספקים ולגורמים חיצוניים. אמצעי אבטחה למניעה של זיופים בתחום הפיננסי קיימים עשרות שנים אך שיטות הזיוף גם הן השתדרגו במהלך תקופה זו במקביל. לכן, כאשר אתם פונים לבית דפוס להנפקה של פנקסי שקים לעסק, כדאי שתבדקו באילו אמצעי אבטחה משתמשים בבית הדפוס בכדי למנוע העתקות וזיופים של פנקסי השקים שלכם. 

נייר בטחוני

כאמור, השימוש בנייר בטחוני להדפסה של שקים הוא חיוני למניעת העתקה וזיופים. בנוסף לזה, הנייר הבטחוני גם נשמר טוב יותר מנייר רגיל כאשר הוא בא במגע עם מים או עם שמן. בכדי שהשקים שלכם יעברו במסלקה של הבנק באופן מושלם, הם צריכים לעמוד בתקנות המחמירות של הדפסת שקים הקבועים על-פי חוק. השימוש בנייר הבטחוני הוא אחד מהם ולכן יש חשיבות בשימוש בנייר זה בכל הדפסה של פנקסי שקים עבור העסק או החברה שלכם. 

צבעים בטחוניים

מלבד סוג הנייר עליו מדפיסים את השקים, יש חשיבות רבה גם לסוגי הצבעים בהם משתמשים להדפסה. בהדפסה של שקים משתמשים בצבעים בטחוניים המשמשים גם כן למניעה של זיופים. בעת פנייה לבית דפוס להדפסה של פנקסי שקים, כדאי לבדוק האם בית הדפוס משתמש בצבעים הבטחוניים בכל הדפסה.  

הדפסת צ'קים לכל הבנקים

לא משנה באיזה בנק נמצא החשבון העסקי שלכם, אתם יכולים להזמין הדפסת צ'קים לכל הבנקים דרך בית דפוס מקצועי המתמחה בהנפקה של פנקסי שקים. אחד מבתי הדפוס המקצועיים ביותר בהדפסת צ'קים על נייר בטחוני, הוא בית הדפוס של חברת טופ פרינט תעשיות דפוס בע"מ. חברת טופ פרינט תעשיות דפוס בע"מ מציעה ללקוחותיה העסקיים שירותי הדפסה של פנקסי שקים על-פי התקנות המחמירות ביותר הקבועות בחוק. בנוסף, החברה מציעה עיצובים מרהיבים לשקים שלכם בהתאם לתחום בו אתם עוסקים, כולל הלוגו של בית העסק או החברה. 

הדפסת צ'קים על נייר בטחוני דרך חברת טופ פרינט תעשיות דפוס בע"מ

צוות טופ פרינט תעשיות דפוס בע"מ זמין עבורכם להזמנות של פנקסי שקים לעסקים ואתם מוזמנים לבצע הזמנה כבר עכשיו דרך האתר המקצועי של החברה.