תעשיות דפוס בע"מ

074-7679403

אנחנו זמינים בשבילכם:

טופ צ׳ק

השירותים שלנו

הדפסת פנקס שיקים

בשנים האחרונות, השתפרו באופן משמעותי האמצעים בהם ניתן לאבטח ניירות ערך שונים מפני העתקות וזיופים. ההתפתחויות הטכנולוגיות של השנים האחרונות שצצו בתחום הדפוס אפשרו לבצע הדפסת פנקס שיקים ושטרות כסף המוגנים מפני זיוף יותר מאי פעם. הבנקים, אשר בין שאר השירותים אשר הם מציעים ללקוחותיהם, מספקים גם שירותי הזמנת פנקסי שיקים, החלו ליישם חלק משיטות אלה כדי לוודא שהצ'ק מאובטח. עם זאת, לבנקים אין מונופול על הדפסת פנקס שיקים וכיום בתי דפוס רבים מורשים לספק בתיאום עם הבנקים שירותי הזמנת פנקס צ'קים.

שירותי הזמנת פנקסי שיקים

איזה מן עיצוב בהדפסת פנקס שיקים יכול לייצג את העסק שלך בצורה הטובה ביותר? כאשר לך היכולת לשלוט במה שיופיע על הצ'ק, אין גבול לאפשרויות בהן תקודם תדמית העסק. כאשר אנו פונים, למשל לבנק הפועלים הזמנת פנקסי צ'קים היא מוגבלת מאוד. אנו משלמים עמלה גבוהה מאוד יחסית לעלויות ההדפסה בבית דפוס והצ'ק מעוצב בצורה אחידה אשר לא ניתנת לשינוי. עם טופ פרינט, ניתן ליהנות משירותי הזמנת פנקסי שיקים המותאמים לפי צרכיך ומספקים אפשרויות אבטחה שלא בטוח שניתן להשיג בהדפסת פנקס שיקים דרך בנק.

שירותי הזמנת פנקס צ'קים

בתי דפוס רבים, גם כאלה אשר עובדים בתיאום עם בנקים ומספקים שירותי הזמנת פנקס צ'קים, מוגבלים מאוד בשעות הפעילות שלהם ולא ניתן לבצע אצלם הזמנות מחוץ למסגרת הזמנה המצומצמת למדי אשר הם מספקים. לכן בעלי עסקים רבים שלוח הזמנים שלהם צפוף ומורכב, מתקשים למצוא את הזמן להיעזר בשירותם וליהנות מהדפסת פנקס שיקים באופן פרטי. אצלנו בטופ פרינט, זמינות היא ערך עליון. ניתן לפנות אלינו בכל עת ולבצע הזמנה ונספק לך הדפסת פנקס שיקים איכותית, מתקדמת, מהירה ותוך מתן שירות ברמה הגבוהה ביותר. מהרגע שתיכנס ההזמנה, אנו כבר נצא עמה לדרך.

בנק הפועלים הזמנת פנקסי צ'קים

חשוב לזכור, גם כאשר אנחנו מבצעים דרך בנק הפועלים הזמנת פנקסי צ'קים, לא הבנק הוא זה שמדפיס את הצ'קים. הבנק עצמו גם הוא נעזר בשירות הדפסת פנקס שיקים. נשאלת השאלה, מדוע לשלם לבנק את העמלה על שירות שאנו יכולים להשיג בעצמנו בקלות וביעילות? על מנת ליהנות מהשירות הטוב ביותר, אין כלל מה להתלבט, בפנייה אלינו נתאים את הצ'ק במדויק לצרכי העסק שלך, נפעל במסגרת הזמנים הטובה ביותר על מנת לתת לך שירות מהיר ולהביא את המוצר עד לבית העסק שלך ביעילות.