074-7679403
אנחנו זמינים בשבילכם:
דף הבית >> מידע וטיפים >> מאמרים >> הדפסת פנקס צ'קים

השירותים שלנו

הדפסת פנקס צ'קים

מחפשים בית דפוס להדפסת שקים שעובד עם הבנק שלכם?

הדפסת שיקים לכל הבנקים ניתן להזמין דרך האתר טופ פרינט תעשיות דפוס בע"מ הנחשב לאתר המתקדם ביותר כיום להדפסת שקים מעוצבים לעסקים. אנחנו מאפשרים לכם להזמין פנקסי שקים של כל הבנקים כולל בנק לאומי, הבינלאומי, בנק דיסקונט, בנק ירושלים ובנק הפועלים. אנחנו מאפשרים לכם להזמין שקים בעיצוב מותאם אישית העומדים בכל התקנות הנדרשות של בנק ישראל. את האישור של השקים שלכם אנחנו מבצעים מול הבנק שלכם על מנת שנוכל לבצע את תהליך ההדפסה במהירות האפשרית. אנחנו באתר טופ פרינט תעשיות דפוס בע"מ חוסכים לכם זמן וכסף עם שירותי השליחויות המקצועיים שלנו המגיעים עד אליכם.

איך מקבלים אישור מהבנק לשימוש בשקים מעוצבים?

בכל פעולת הדפסה של שקים לבית העסק שלכם, אתם נדרשים לקבל אישור להדפסת השקים מהבנק בו נמצא חשבון הבנק שלכם. את הבקשה לאישור השקים ומעקב אחר התהליך אנחנו באתר טופ פרינט תעשיות דפוס בע"מ נעשה בעצמנו על מנת לחסוך לכם זמן ובירוקרטיה. הצוות המקצועי שלנו ישלח את הדוגמא המעוצבת של השיק שלכם על מנת לקבל אישור מהבנק כמה שיותר מהר. תוך כ-48 שעות מרגע שאנו מקבלים את האישור להדפסת השקים המעוצבים שלכם, אנחנו שולחים אליכם את פנקסי השקים עד לפתח המשרדים שלכם.

שקים מעוצבים עם לוגו העסק שלכם

אם החלטתם להדפיס שקים עבור בית העסק שלכם, כדאי לכם לעשות זאת כבר עם שקים מעוצבים ושיווקיים המפארים את השם ואת המותג שלכם. דרך האתר טופ פרינט תעשיות דפוס בע"מ תוכלו להזמין שקים איכותיים בעיצוב מרהיב הכולל את הלוגו של העסק שלכם, סלוגן וצבעים המאפיינים את העסק שלכם. המעצבים הגרפיים המיומנים שלנו יעצבו עבורכם את הדוגמא לפנקסי השקים באיכות הגבוהה ביותר.


ישנן חברות רבות המספקות שירותי דפוס, אך לא כל חברה מורשית לבצע הדפסת פנקס צ'קים. על מנת לקבל הרשאה כזו ולספק שירותי הזמנת פנקסי צ'קים, על החברה לעבוד בתיאום עם הבנקים שיאשרו שאכן החברה עומדת בכל הדרישות החוקיות על מנת שהצ'ק יהיה תקף. כאשר אנו מדברים על שירותי הדפסת פנקסי צ'קים, ישנן כמה וכמה מאפיינים שחייבים להופיע בצ'ק על מנת שייחשב כצ'ק חוקי. טופ פרינט פועלים בתיאום עם הבנקים ומעצבים עבורך צ'קים שיעמדו בכל הקריטריונים.

שירותי הזמנת פנקסי צ'קים

חשוב מאוד שכאשר בוחרים חברה המספקת שירות הדפסת פנקס צ'קים, נוודא שהיא עובדת בתיאום עם הבנקים, שהם מדפיסים על נייר בטחוני ועם פס מגנטי המאבטח את הצ'ק נגד זיופים. כיום, ניתן להזמין מבתי דפוס המספקים שירותי הזמנת פנקסי צ'קים צ'קים בעלי סימנים מאבטחים נוספים כמו סימני מים וסימנים למניעת צילום והעתקה. כאשר אנו מוסיפים סימנים אלה דרך חברה המספקת שירותי הזמנת שיקים, איננו מקבלים רק צ'קים זולים יותר ומעוצבים לפי צרכינו, אלא גם בטוחים יותר.

שירותי הדפסת פנקסי צ'קים

טופ פרינט מציעים שירותי הדפסה בטכנולוגיות מתקדמות המאפשרות לנו לספק לך שירותי הדפסת פנקס צ'קים שיהיה מאובטח במיוחד ובו זמנית יישא עליו סימנים מזהים של העסק שלך. סימן מים נגד העתקה של לוגו חברתך ייצור רושם של עסק רציני ובעל יכולות נרחבות המשקיע מאמץ ומשאבים בתדמיתו ובדרך שבה הוא מציג את עצמו בעולם העסקים. אנו מזמינים אותך ליהנות משירותי הדפסת פנקסי צ'קים איכותיים ובמחיר שייצא משתלם בהרבה מזה שמתקבל דרך הבנקים. עם טופ פרינט, הדפסת פנקס צ'קים הופכת לעניין פשוט, משתלם ומהיר.  

שירותי הזמנת שיקים

כיצד מתחילים ליהנות משירותי הזמנת שיקים ברמה הגבוהה ביותר? אין פשוט מכך. אנו נדאג לכל. כל שעליך לעשות הוא לפנות אלינו ולספק לנו את מה שהיית רוצה שיופיע על צ'ק בית העסק שלך. לוגו חברה, סמל, הטבעת זהב, סימני מים, צבעים מיוחדים וכל דבר אחר שהיית רוצה שיהיה מזוהה עם העסק שלך ויופיע כחלק מתהליך הדפסת פנקס צ'קים. נציגי חברתנו ממתינים לפנייתך. באמצעות פנייה קלה ומהירה באתר או בשיחת טלפון, ניתן לבצע הזמנה ואנו נפעל בזריזות וביעילות על מנת לספק אותה במועד שנקבע. באמצעות שירותי משלוחים מהירים ואיכותיים, יגיע פנקס הצ'קים עד בית העסק שלך על ידי שליח. כדי להתחיל ליהנות מהדפסת פנקס צ'קים שתשדרג את העסק שלך ניתן לפנות אלינו בכל עת.