074-7679403
אנחנו זמינים בשבילכם:

הדפסת פנקסי קבלות


אנו בעלי ותק רב בתחום שירותי ההדפסה ומבצעים הדפסות לעסקים פרטיים קטנים או גדולים ולבעלי עסק פטור לפי הדרישות שלכם. הדפסת פנקסי קבלות הינה הכרחית לכל עסק המספק מוצרים או שירותים ללקוחותיו ולכן תרצו שהקבלות יעשו שירות חיובי לעסק שלכם. כמו כן, כשמדפיסים כרטיסי ביקור חשוב להדפיס על נייר איכותי ובעיצוב שיותיר רושם חיובי על הלקוחות שלכם. אנו גם מדפיסים קבלות על נייר איכותי באמצעות הטכנולוגיה הכי מתקדמת לתוצאות הדפסה מושלמות.
 

הדפסת פנקסי קבלות איכותיים במהירות ובקלות


בגלל שמדובר במוצר שימושי וחלק חשוב מכל עסק יש להקדיש מחשבה בעיצוב, בחירת הגודל הנכון ולמיקום השם והלוגו ולכל פרט שיבדיל אתכם מהמתחרים. חשוב שתכללו את כל הפרטים הנחוצים בקבלות לפי חוק. דרך האתר שלנו תוכלו לערוך את הקבלות שלכם בקלות בממשק ידידותי ונוח המאפשר לשמור את העיצוב ולחזור ולערוך שינויים בכל זמן עד רגע הפקת הפנקסים בפועל. מעבר לכך, ניתן להדפיס קבלות על נייר 70 גרם עם שני ניירות דקים להעתק בצהוב וורוד.
 

עיצוב אישי לכרטיסי ביקור שירשימו את כולם


כרטיס ביקור הוא כל שיווקי חשוב לכל דבר. לכן כשמעצבים כרטיסי ביקור יש לדאוג כי העיצוב יישקף את תדמית העסק שלכם. מומלץ לחשוב גם על דרך בה ניתן להוסיף ייחוד לכרטיסים שלכם כך שכל מי שייקבל אותם יזכור אתכם. למשל, תוכלו לבחור גימורים מיוחדים כמו הבלטה או לכה או להוסיף קוד לסריקה שיוביל לאתר שלכם ועוד. אנו מספקים שירותי הדפסת כרטיסי ביקור בגוונים שונים של לבן בשילוב כסף וזהב ובשלל צבעים לבחירתכם. ישנם גוונים שייקלו על הקריאה וגוונים שיותר יבליטו את התוכן- תוכלו לעצב בעצמכם כיצד ייראו לפי הצרכים שלכם. ניתן להדפיס על נייר כפול, או על נייר בכל טקסטורה שתרצו.
 

פתרונות הדפסה איכותיים ייקחו את העסק קדימה


בין אם יש לכם צורך בהדפסת קבלות לשימוש העסק ובין אם אתם מעוניינים להרשים את הלקוחות בעזרת כרטיס ביקור יוקרתי- אנו כאן לספק לכם שירותי הדפסה באיכות בלתי מתפשרת ובמחירי ריצפה וגם במשלוחים מהירים עד הלקוח לשביעות רצונכם ובהתאמה לצרכים שלכם. אז השאירו פרטים כאן לקבלת הצעת מחיר