074-7679403
אנחנו זמינים בשבילכם:

הדפסת ספר שורשים


רוצים להנציח את העבר המשפחתי? הגעתם למקום הנכון!

ספרי שורשים הפכו לפופולרים במיוחד בשנים האחרונות עם האפשרות הקיימת היום להדפסת ספר שורשים במספר עותקים קטן ובמחיר נוח במיוחד. ספרי השורשים מתחילים בדרך כלל מעבודה של אחד הילדים במשפחה והופכים להיות פרוייקט גדול ומורכב המספק מידע נפלא על העבר של המשפחה שלכם. מתוך תחביב או עבודה בית ספרית, ניתן להגיע לבניית פרוייקט אילן יוחסין מקצועי המתעד מחקר מעמיק אחר העבר המשפחתי בכמה דורות של המשפחה. האמצעים היום הם רבים וניתן להגיע גם למידע ממוחשב הזמין היום דרך מוזיאונים, מאגרי מידע או בית התפוצות.

 

היתרון של ספר שורשים מודפס


ספר שורשים מודפס מנגיש לכם ולכל בני המשפחה את העבר הקרוב והרחוק עם רישום של הדורות הקודמים. ניתן לשלב אילן יוחסין של משפחה אחת או של כל צד במשפחה ולבנות מאגר שלם של מידע על בני המשפחה החיים היום ושל אילו שנפטרו. ספר השורשים יכול אף לשמש את הילדים או הנכדים שלכם לצורך הגשת בקשות לדרכונים אירופאים או אחרים לצרכי מעבר מגורים למדינה אחרת בעתיד. 
 

אילן יוחסין בפורמט של ספר יוקרתי


הפורמט של ספר הוא הטוב ביותר עבור אילן יוחסין והוא יכול להכיל תמונות וכיתוב בשילוב צבעים ועיצובים נפלאים. באמצעות מעצבים גרפיים מקצועיים, תוכלו להדפיס אילן יוחסין בעיצוב יוקרתי והכל במחיר נוח ומשתלם במיוחד עם אפשרות להדפיס מספר עותקים קטן על פי הצורך. הפורמט מגיע בדרך כלל בקובץ PDF מוכן להדפסה מבחינת התאמת גבולות הדף והוא יכול לשמש אתכם להדפסת עותקים נוספים בעתיד בצורה נוחה וקלה במיוחד. כיום, פורמט דפוס יוקרתי מוצע לכם במחיר הוגן ונוח המאפשר להינות מהדפסה מהירה ואיכותית ללא הוצאה גדולה על שירותי ההדפסה של הספר.
 

בית דפוס מקצועי להדפסת ספר שורשים


להדפסת ספר שורשים ואילן יוחסין, צרו קשר עם חברת טופ פרינט תעשיות דפוס בע"מ ותוכלו להזמין דרך הטלפון את מספר העותקים הנדרשים לכם. אם יש לכם כבר קובץ PDF מוכן עם כל התוכן, תוכלו לשלוח אותו יחד עם התמונות והמעצב הגרפי של החברה ייצור עבורכם את ספר השורשים המושלם המתעד את בני המשפחה שלכם בעבר ובהווה.