074-7679403
אנחנו זמינים בשבילכם:

הדפסת ספר זכרונות


רוצים להדפיס ספר תמונות? החלטתם לכתוב סיפור חיים?

זכרונות יכולים להישמר בספרים או בתמונות ולהעניק לנו הצצה אל העבר ואל אירועים החשובים לנו בחיים. באמצעות הדפסת ספר זכרונות, אתם יכולים לשמור את התמונות או הסיפורים שלכם לשנים רבות ולשתף את הילדים והנכדים שלכם בחוויות נפלאות מן העבר. אם כתבתם סיפור או חיים או שכתבו עבורכם, יש לכם אפשרות להדפיס את הספר בכריכה קשה או רכה ולחלק אותו בין בני המשפחה הקרובים ביותר אליכם. במידה ואספתם תמונות רבות במשך השנים, תוכלו להזמין אלבום תמונות מודפס המכיל את כל התמונות שלכם באיכות גבוהה וללא צורך בפיתוח כל תמונה בנפרד.

 

ספר זכרונות בעיצוב מושלם


מגוון העיצובים הקיימים לספרים היום הוא עצום, הן מבחינת העיצוב הגרפי והן מבחינת הגודל וסוג הדפים והכריכה. ספר זכרונות ניתן להזמין בעיצוב אישי על פי הצבעים האהובים עליכם ובהתאמה מושלמת לתוכן שיש בספר. ספרי זכרונות המכילים סיפורים ביוגרפיים, יכולים לשלב בתוכם תמונות מודפסות ולהעניק לספר את הייחודיות שלו. הדרך הטובה ביותר לחוות את האירועים המיוחדים שלכם בחיים מחדש, היא דרך תמונות וסיפורים שכתבתם במשך השנים. הסיפורים יכולים להיכתב על ידכם בסיוע של סופר ביוגרפיות או על ידי קרובי משפחה ליצירת הספר המושלם שינציח את הילדות והחיים שלכם לשנים רבות.
 

הזמנה טלפונית של ספרי זכרונות


קיבלתם החלטה להדפיס ספר ביוגרפיה או ספר תמונות? רוצים להדפיס ספר המשלב בין שניהם? זה הזמן לפנות לחברה מקצועית להדפסות ספרים. אם בעבר המחיר להדפסת ספרים היה משתלם רק במאות או אלפי עותקים, כיום עם המדפסות המתקדמות והחדישות הקיימות היום, ניתן גם להדפיס עותק אחד או מספר קטן של עותקים במחיר נוח ואטרקטיבי כאשר את הספר אתם מקבלים הביתה עם משלוח וההזמנה מתבצעת בשיחת טלפון.
 

הדפסת ספר זכרונות דרך חברה מקצועית


למידע נוסף על הדפסת ספר זכרונות או ספרי ביוגרפיה, צרו קשר עכשיו עם חברת טופ פרינט תעשיות דפוס בע"מ ותוכלו לקבל את כל הפרטים על שירותי ההדפסה של החברה. החברה פועלת כבר למעלה מ-12 בתחום ומדפיסה מאות ספרי זכרונות בכל שנה ללקוחות מאיזורים נרחבים בארץ וצוות החברה ישמח להדפיס גם עבורכם את ספר הזכרונות שלכם.