074-7679403
אנחנו זמינים בשבילכם:

הדפסת ספרי תהילים


אמצעי הייצור המתקדמים שלנו מאפשרים הדפסת ספרי תהילים בכמויות קטנות או גדולות לכל דורש. שיטת הדפוס הדיגיטלי שלנו מאפשרת הוזלת עלויות הדפסה ומספקת תוצאות הדפסה באיכות גבוהה ביותר גם בזמן קצר. אנו מדפיסים ספרי תהילים על גבי דפים בעובי אידיאלי שאינם נקרעים בקלות ויישמרו לאורך שנים גם מבלי לשנות צבעם בפונט מנוקד בגודל נוח לקריאה. לספרים באיכות מושלמת שיישארו אתכם לאורך זמן.

תהליך הדפסת ספרי תהילים


קודם כל, במידה ותרצו להוסיף הקדשה אישית או להוסיף את התיקון הכללי רצוי שתשלחו אלינו את כל התוכן שתרצו שנכלול בספר ובאיזה סדר תרצו שיופיע. לאחר מכן, אנו נחל בתהליך ההדפסה. ראשית, נעלה את כל התוכן למערכת הדיגיטלית תוך סריקה למחשב ואז המכונות המתקדמות שלנו יחלו במלאכת ההדפסה תוך הוספת הניקוד. גליל המגנט הייחודי שבמכונות יעביר את הצבעים באופן המדויק ביותר ובהתאמה לנייר ההדפסה. אנו מציעים שירותי הדפסת ספרי תהילים בכל סוג גופן ובכל גוון וטקסטורת דף שתבחרו.

שלל סוגי כריכות, גימורים ודוגמאות בעיצוב אישי


על מנת לשמור על ספר התהילים הכה קדוש כדאי לדאוג לו לכריכה איכותית וחזקה שתשמור עליו מפני נזקים שונים. למטרה זו, אנו מספקים בחירה משלל דוגמאות מעוצבות בכל צבע שתרצו בכריכות עור, כריכות קשות, כריכות עם סיכות ואף בציפוי למינציה מיוחד. כל הכריכות שלנו עשויות חומרי גלם עמידים ברמת גימור גבוהה שגם יימנעו ממים לחדור לדפים. כמו כן, ניתן לבחור גימורי הבלטות, הטבעות או הזהבות עם עיטורים שונים לבחירתכם.

הדפסת ספרי תהילים ברמה הראויה לספר קודש


כשאנו מעוניינים להדפיס ספרי תהילים וכל ספר קודש אחר אנו דואגים לעשות זאת באופן שייכבד וידגיש את קדושת הספר ויעניק לו את המראה הראוי ביותר. הכריכות המרהיבות והעמידות שלנו, ההדפסה הדיגטלית המדויקת והנאמנה ביותר למקור יספקו ספרים באיכות מקסימלית ובמראה מרשים. אנו מספקים שירותי הדפסה של החל מעותק אחד ועד מאות עותקים בהתאם לדרישותיכם בזמן אספקה מהיר גם עד פתח הדלת. לסיכום, אנו נעניק לספר התהילים את המראה המכבד אותו במהירות ובעלויות מוזלות השוות לכל כיס. אז מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר בהקדם