תעשיות דפוס בע"מ

074-7679403

אנחנו זמינים בשבילכם:

טופ צ׳ק

אמנם הפעילות הדיגיטלית נפוצה מאוד, וספרים דיגיטליים רבים מופצים באמצעות הרשת. אבל לספר המודפס יש את הניחוח הקסום שלו ואת הייחודיות שלו. גם אתם עומדים לקראת הדפסת ספר? כתבתם, השקעתם, ערכתם והגהתם, והנה הגיע הזמן להדפיס! אנחנו מברכים אתכם לרגל העניין ושמחים לספר לכם על הפעילות שלנו – טופ פרינט תעשיות דפוס.

מענה מושלם להדפסת ספרים
לקוח שעומד לקראת הדפסת ספר ניצב בפני מספר רב של מטלות. הוא עשוי להיות מבולבל ולא יודע ממש מה עליו לעשות כדי לנהל את התהליך על הצד הטוב ביותר, כך שהוא יצליח להכתיר את המטרה ולחבוק בין ידיו ספר איכותי ומודפס היטב שמגשים את הציפיות. כאן, לנישה הזו נכנס הצוות המקצועי של טופ פרינט ועושה סדר בדברים. זו הסיבה לכך שלקוחות רבים מצאו בנו את הכתובת הנכונה והמומלצת עבור הדפסת ספרים. אצלנו הם מקבלים שירות מצטיין ומענה הולם לצורך הנוכחי שלהם.

הליווי המקצועי שלנו
כל לקוח שפונה אלינו עבור כל הדפסה שהיא וכמובן שעבור הדפסת ספרים, מתקבל בצורה אישית עם הרבה סבלנות. הצוות שלנו מודרך להיות קשוב ללקוח, לשמוע על הצרכים ועל הרצונות, להבין מהי המטרה ולחפש יחד אתו את הדרך להשיג אותה בשלימות. אנחנו כאן בשלב ההתלבטות והמחשבות, אנחנו כאן בבחירת סוג הנייר ואפשרויות הכריכה. אנחנו כאן עד לרגע הגדול בו תקבלו את הארגזים שמכילים את הספרים הטריים שלכם.

המקצועיות הרבה
התהליך כולו מתבצע בצורה מקצועית ביותר. מה זה אומר? ראשית נציין את המכשור החדיש והעכשווי שנמצא ברשותנו. בעזרתו אנחנו יכולים להציע פתרונות עכשוויים ולבצע כל פעולת הדפסה בצורה מושלמת ומדויקת. מלבד למכשור אנחנו גאים בצוות המיומן שלנו. כל אחד מהעובדים אצלנו מכיר היטב את המכונות ויודע מה עליו לעשות כדי להפעיל אותם להפקה משלמת ומדויקת במיוחד.

המחירים האטרקטיביים
טופ פרינט מציעה שירותים מתקדמים ביותר במחירים הוגנים. אנחנו רואים מול עיננו את הלקוח שמעוניין לבצע הדפסה בלי לשלם מחירים מופקעים בגין כך. ואכן, הלקוחות שלנו מדווחים כי מתוך בירור בשטח המחירים שלנו משתלמים בהחלט.
התאמה מושלמת

בית דפוס מציע כיום מגוון פתרונות. מה נכון לכם? איזו הדפסה מתאימה? מהי הכריכה ההולמת את הספר שלכם? אנחנו כאן לצדכם בקבלת ההחלטות, עושים כל מאמץ כדי להתאים לכל לקוח את המענה המושלם שישביע את רצונו.
לא פלא שהלקוחות שלנו מרוצים וממליצים עלינו כבית דפוס מומלץ ומצטיין בתחומו!

 

השירותים שלנו

מה אנחנו מציעים?

סוג נייר
החל מספר בודד
צבעוני / שחור לבן
השבחות נייר
עיצוב
כריכה קשה/ רכה

בנה את הספר שלך

ניתן להדפיס החל מספר אחד

איפיון הספר:

הצץ בגלרייה שלנו