074-7679403
אנחנו זמינים בשבילכם:

הדפסת ספרים הייתה ונשארה ההדפסה המומלצת ביותר עבור עסקים וחברות רבות. מי לא אוהב את ריח ההדפסה החדשה? לדפדף בעמודים החדשים? להחזיק את הספר ולהתרגש ממנו בפעם הראשונה? מדובר על חוויה בלתי נשכחת ועוד יותר מעצימה במיוחד אם אתם עומדים לקראת הדפסת ספר שכתבתם במו ידכם והשקעתם בו את הנשמה. 

מאחר שמדובר על פעולה שדורשת בין היתר הגהה והדפסה, חשוב לבחור חברה מקצועית, אמינה ובעלת הניסיון בתחום ההדפסות על מנת לקבל תוצאות טובות. בטופ פרינט תעשיות דפוס בע"מ תוכלו לקבל עזרה בהגהה, מה שלא תמצאו בחברות דפוס שונות בשוק. בנוסף לכך, תוכלו  לקבל התאמה מלאה בהתאם לצרכים ולבקשות שלכם ללא הגבלה של ספרים כפי שנהוג בחברות רבות. כך שאם יש לכם ספר אחד תוכלו להדפיסו ללא כל בעיה.

ליווי לאורך כל הדרך ומענה מושלם לצרכים האישיים שלכם
אחד הדברים החשובים ביותר בעת הדפסת ספר או ספרים מעבר למקצועיות, ניסיון ואמינות של החברה זה הליווי לאורך כל הדרך. לליווי המקצועי חשיבות רבה אצל הלקוח, לכן חשוב שהחברה שהוא בוחר תהיה קשובה לצרכיו האישיים ולרצונותיו. בטופ פרינט תעשיות בע"מ, תוכלו לקבל ליווי מקצועי בהתאם לצרכים והרצונות שלכם וכן להבין מהי מטרתכם  ולהשיגה בצורה היעילה ביותר.

בכל התלבטות שיש לכם ניתן להיעזר בצוות החברה המקצועי שעומד לשרותיכם בין אם זה בבחירת סוג הנייר שאתם צריכים, סוג הכריכה שאתם צריכים, גימור הנייר, הצבעים ועוד. כך שהחל מהשלבים הראשוניים ועד לסיום תהליך ההדפסה יש לכם אוזן קשבת. ההתאמה לצרכים ולבקשות הלקוח הם הדרך המושלמת לקבל הדפסה איכותית, מקצועית וברמה הגבוהה ביותר.

למה כדאי לכם לבצע הדפסת ספרים עם טופ פרינט תעשיות בע"מ?
אם אתם מחפשים חברה מקצועית, אמינה ובעלת ניסיון שתלווה אתם לאורך כל הדרך עד סיום הדפסה ולאחריה, אתם חייבים את טופ פרינט תעשיות בע"מ. עם טופ פרינט תעשיות בע"מ, תוכלו לקבל הדפסה איכותית ומקצועית אשר מתבצעת הודות למכשור המתקדם ביותר בשוק. בנוסף לכך, הצוות המקצועי של החברה אשר עובר הכשרות והדרכות יודע בדיוק להתאים את סוג ההדפסה והכריכה לצרכי הלקוח ובקשותיו וכן במידה ויש צורך בהגהה אף עושה זאת.

כמו כן, תוכלו למצוא מכירים הוגנים לכל כיס ולא מופקעים כפי שחברות אחרות גובות בשוק. אצלנו תמצאו הדפסת ספרים בכריכה קשה או רכבה בין אם מדובר על ספר בודד או כמה, הדפסה בטכנולוגיה מתקדמת, צבעי חיים וגימור מדויק וכן עמידה בלוחות זמנים נוקשים.

צריכים כריכה קשה? כריכה קשה? הדפסת ספר בודד? לקבלת הצעת מחיר להדפסת ספרים, התקשרו עוד היום לטופ פרינט תעשיתו בע"מ בטלפון 04-611-16-23

 

מה אנחנו מציעים?

מגוון סוגי נייר בעובי שונה
הדפסת ספר בודד
הדפסה איכותית ומדוייקת
מח׳ גרפיקה ועיצוב
כריכה קשה/ רכה/ ספירלה

הצץ בגלרייה שלנו

השירותים שלנו

הדפסה צבעונית / שחור לבן