074-7679403
אנחנו זמינים בשבילכם:

הדפסת ניירת משרדית


זקוקים להדפסה על ניירת משרדית? אתם בדיוק במקום הנכון!

עבודה משרדית יום יומית דורשת שימוש בלא מעט ניירת כגון מעטפות, ניירות מכתבים, פנקסים ודפי ממו (דפי מזכר). בנוסף להם, ניתן להוסיף גם את החשבוניות ופנקסי השקים של העסק המשמשים לעבודה מול הלקוחות והספקים שלכם. באמצעות הדפסת ניירת משרדית דרך בית דפוס מקצועי, ניתן למתג כל מוצר הנמצא במשרד שלכם בצורה מושלמת, עם לוגו וכיתוב הנבחר מראש. ההדפסה מתבצעת באמצעות מכונות דפוס מתקדמות היכולות לספק איכות הדפסה ברמה גבוהה מאוד לכל מוצר נייר הנדרש לכם במשרד. 

 

הדפסה של חשבוניות עם משלוח עד אליכם


השימוש בחשבוניות וקבלות מודפסות נשאר בשימוש גם בשנים האחרונות וישנם אלפי בתי עסק וחברות אשר נדרשים לספק חשבונית מודפסת ללקוחות שלהם. אם אתם משתמשים בחשבוניות מודפסות, יש לכם אפשרות להזמין את פנקסי החשבוניות בשיחה טלפונית ולקבל אותם עד לבית העסק שלכם עם משלוח. פנקסי החשבוניות יגיעו אליכם באיכות גבוהה עם תוספת לוגו או כל עיצוב אחר שתרצו שיופיע בחשבונית שלכם. בנוסף, תוכלו להזמין גם בלוקים שולחניים עם מיתוג של העסק שלכם ואף פלייסמטים מנייר עם מיתוג העסק למטבח במשרד או במידה והעסק שלכם פועל בתחום המסעדנות או המלונות.
 

הזמנת הדפסה של פנקסי שקים


ציוד ניירת נוסף החשוב לחברות ובתי עסק הוא פנקסי השקים לתשלומים שוטפים. פנקסי השקים עם לוגו החברה ועיצוב מותאם אישית, ישמשו אתכם לתשלומים לספקים ולשותפים עסקיים ואף לשירותים מסויימים כמו שכירות או ציוד משרדי. בעת השימוש בפנקסי השקים שלכם, תוכלו למתג את החברה או העסק בצורה יעילה וללא הוצאות פרסום יקרות. פנקסי השקים המעוצבים בעיצוב אישי, מעניקים לעסק שלכם מוניטין גבוה מול הגורמים העסקיים העובדים איתכם ביום יום.
 

הדפסת ניירת משרדית באיכות גבוהה


להדפסת ניירת משרדית מכל הסוגים ובמחירים מעולים, צרו קשר עכשיו עם חברת טופ פרינט תעשיות דפוס בע"מ והצטרפו למאות החברות ובתי העסק הנהנים משירות ההדפסות המקצועי של החברה. צוות החברה כולל אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בתחום הדפוס והוא דואג לייבא לישראל את מכונות הדפוס המתקדמות ביותר בעולם, על מנת לספק לכם את שירותי הדפוס הטובים ביותר לכל הניירת המשרדית ומוצרי הנייר הנדרשים לכם.