074-7679403
אנחנו זמינים בשבילכם:

הדפסה איכותית


כל מי שאי פעם קרא ספר מכיר את ההתרגשות הזאת של להחזיק ספר בפעם הראשונה ולדפדף בעמודים הראשונים. זוהי בהחלט תחושה שאי אפשר לשכוח ועוד יותר מרגשת אם אתם אלה שאחראיים לכתיבת הספר. אם השקעתם את כולכם בספר או אם חשוב לכם שהתוצר הסופי ייראה בדיוק כמו שחלמתם אז כדאי שתעשו זאת במקום שודע לבצע הדפסה איכותית בסטנדרט הגבוה ביותר. אנו נעניק לכם שירותי הדפסה מקצועיים תוך שימוש באמצעים הטכנולוגיים הכי מתקדמים שיש שיעניקו ליצירה שלכם צבעים חיים ברמת גימור בלתי מתפשרת על נייר מסוגים שונים בכל עובי שתבחרו.
 

שיטת הדפוס הדיגיטלי לתוצאות הדפסה מרשימות


באמצעות השיטה החדשנית להדפסת ספרים תוכלו להנות מהדפסה איכותית לספרים שלכם ובכל כמות שתרצו בין אם מדובר בספר בודד או מאות ספרים. שיטת הדפסה זו מספקת תוצאות הדפסה בהתאמה מדויקת לצרכים שלכם בקלות ובמהירות מירבית. כל מה שעליכם לעשות הוא להעביר אלינו את הקובץ הסופי שאותו תרצו להדפיס ואנו נעביר אותו למחשב ונחל במלאכת ההדפסה. כמו כן, שיטת דפוס זו גם תחסוך לכם בעלויות שכן היא חסכונית בדיו. בנוסף, כדי למשוך כמה שיותר קוראים אנו מציעים לכם בחירה מכריכות קשות,רכות או ספירלה בעיצובכם האישי עם עיטורים והבלטות מרהיבות.
 

עיצוב מקצועי ע"י יד אומן


צוות הגרפיקאים והמעצבים שלנו יעמדו לשירותכםויסייעו בהתאמת סוג וגימור הנייר, הכריכה, הצבעים ועוד. אנו נלוו התאם צעד צעד עד האספקה המיוחלת. כי אנו מאמינים שבכדי להשיג תוצאות הדפסה איכותית ומקצועית יש להיות קשובים לבקשות ודרישות הלקוח. המעצבים שלנו מנוסים בעיצובי כריכות ויעבדו בשיתוף פעולה איתכם לעיצוב כריכה מרהיב בשילוב כל איור וטקסט שתרצו.
 

כל הסיבות לבחור בשירותי ההדפסה שלנו


אחרי שהשקעתם את כל הלב והנשמה בכתיבת ספר או תכנון אלבום חבל שתתפשרו על איכות הדפסה ותתאכזבו. הודות לאמצעים הכי חדשניים בשוק ורמת הגימור הגבוהה של ההדפסה שלנו ההשקעה הרבה שלכם תבוא לידי ביטוי. אנו גם נעמוד בלוח הזמנים שלכם לאספקה מהירה וגם במשלוחים עד אליכם- והכל במחירים שוים לכל כיס. אז אם אתם מעוניינים בהדפסה איכותית בהתאמה ובליווי אישי אתם יכולים להפסיק לחפש. השאירו פרטים כאן לקבלת הצעות מחיר