תעשיות דפוס בע"מ

074-7679403

אנחנו זמינים בשבילכם:

טופ צ׳ק

השירותים שלנו

בית דפוס לשיקים 

לכל הדפסה של פנקס שיקים יש תקנות מסויימות אשר נקבעו על-פי חוק. בכדי שגורם עסקי יוכל להדפיס פנקסי שיקים עבור תשלומים לספקים שלו, הוא יכול לפנות לכל בית דפוס לשיקים, לאחר שקיבל אישור מהבנק, ולתת לבית הדפוס אישור לבצע את ההדפסה. ההדפסה מתבצעת באופן ממותג עם הלוגו של בית העסק ובשימוש טכנולוגיה מתקדמת למניעת זיופים. 

שיקים עם צבעים בטחוניים למניעת זיוף

באמצעות שימוש בצבעים בטחוניים המותאמים לשיקים, הדפסת הפנקסים נעשית בתקנות המחמירות למניעת זיופים. עיצוב הפנקסים מתבצע על-די מעצבים גרפיים מקצועיים וההדפסה של השיקים מתבצעת באופן ממוחשב.

למה כדאי לכל עסק להדפיס שיקים מיתוגיים?  

לכל בית עסק יש ספקים שונים המספקים לו שירות או מוצרים לאורך כל השנה. תשלום על-ידי שקים עם מיתוג של החברה מעלים את קרנו של בית העסק מול הספקים השונים וכך יוצר אמון גדול יותר בין הספקים לבית העסק. מיתוג העסק בהשקעה לא גדולה הוא משתלם ביותר ומסייע בבנייה של בסיס ספקים ונותני שירותים קבוע ואמין.

בית דפוס בדרום

מחפשים בית דפוס בדרום? אם העסק שלכם נמצא באיזור דרום הארץ, כדאי שתדעו שהיום כבר לא צריך להיות קרובים לבית הדפוס בכדי לקבל שירות מקצועי. הדפסה של שיקים, חשבוניות, תלושי שכר וכל שירות המצריך מדפסות מקצועיות באיכות גבוהה, ניתן לקבל מכל מקום בארץ באמצעות הזמנה אינטרנטית או טלפונית. 

בית דפוס במרכז

גם לאיזור המרכז תוכלו להזמין הדפסות מקצועיות לבית העסק. הדפסות אשר לא ניתן לבצע במדפסת רגילה במשרד, ניתן להזמין אונליין או טלפונית דרך בית דפוס מקצועי. איזור המרכז הוא איזור תחרותי ביותר בכל הנושא של דפוס, ולכן פנייה לבית דפוס אשר מציע את שירותיו מחוץ לאיזור המרכז, יכול לספק לכם מחירים משתלמים ביותר.

בית דפוס בצפון

בית העסק שלכם ממוקם בצפון ומעוניינים בהצעת מחיר לפנקסי שקים? ברגע שיש לכם אישור מהבנק בו נמצא החשבון של בית העסק, אתם יכולים לפנות לטופ פרינט תעשיות דפוס בע"מ ולקבל הצעת מחיר משתלמת לפנקסי שיקים באיכות גבוהה על-פי התקנות המחמירות ביותר. 

טופ פרינט תעשיות דפוס בע"מ מציעה - בית דפוס לשיקים

בית דפוס לשיקים של טופ פרינט תעשיות דפוס בע"מ נחשב לאחד המובילים בשירות לעסקים. אם אתם מחפשים בית דפוס מקצועי העובד ברמה הגבוהה ביותר ללא פשרות, טופ פרינט הוא הבחירה המושלמת בשבילכם.