074-7679403
אנחנו זמינים בשבילכם:
דף הבית >> מידע וטיפים >> מאמרים >> בית דפוס לשיקים

השירותים שלנו

בית דפוס לשיקים 

עולם הדפוס לא מפסיק להתפתח וכך גם פתרונות דפוס לכל צורך ומטרה. אך כאשר זקוקים לרמת דיוק גבוהה כמו זו הנדרשת בהפקת צ’קים ממוחשבים, פנקסי צ’קים, מעטפות, שובר תשלום, נייר מכתבים, פנקסים או ניהול מידע משתנה אין מקום לטעויות. חברתנו מקפידה על דיוק בפרטים הקטנים ועל שירות אמין ויסודי כך שאם ברצונכם להפיק עבודת דפוס מורכבת או כאשר אתם זקוקים להדפסה של צ’קים חשוב שתפנו אל בית דפוס לצ’קים והדפסות בעוד כל מיני תחומים שזהו תחום התמחותו ושתוכלו לדעת שהעבודה שלכם תיעשה ברמה גבוהה ביותר. חברתינו הינה חברה ותיקה ובעלת ניסיון רב בתחום של הפקות דפוס ובמיוחד אנו מתמחים בהפקת שוברי תשלום, פנקסי שיקים, שיקים רציפים ושיקים בדידים – תחום שיש בו הקפדה יתרה על סוג הנייר, סוג הצבע ויש לעמוד בתקנים מחמירים ביותר שמציבים הבנקים ובנק ישראל. אצלנו יש בית דפוס לצ’קים שמתמחה בהדפסות מקצועיות עם גימור גבוה מאוד, העבודות נעשות עם ציוד חדיש ומתקדם וגם דיוק בכל הפרטים הקטנים שיש. 
 

אנו דוגלים בשירות ברמה הגבוהה ביותר  ודואגים להוציא את לקוחותינו מרוצים, עיקר תחומינו הוא הדפסת צ’קים לפי דרישות הלקוח והזמנות נוספות אותן אנו מקבלים. חברתינו גם מפיקה פנקסי שיקים. אנו מחוייבים על הפן הבטיחותי ללקוחותינו, כלומר פנקסי השיקים שמופקים ומודפסים במתחם בית דפוק לצ’קים הינם מאובטחים ולא ניתנים לגניבה או להעתקה. אנו דוגלים בשירות אדיב לכל לקוח ואפילו שליחת המוצר עד הבית הלקוח במחיר נוח כל לכיס ואחריות מיטבית שלקוחותינו מקבלים. בית דפוס לצ’קים שמודפסים דרכו צ’קים עי’ חברה מקצועית הם צ’קים שלא מופיעים עליהם פרטים טכניים ואינפורמטיביים, שמחויב בית העסק לציין על הצ’ק (בהתאם להוראות הבנק), אלא גם כאלה שנראים מרשימים, צבעוניים,  ושמופיע עליהם הלוגו של בית העסק. כך, הופכים פנקסי השיקים מאמצעי להעברת תשלום, למעין כרטיס ביקור של העסק, המסייע לשיווק העצמי של העסק ולתדמית אותו הוא שואף לייצר. 


לכל הדפסה של פנקס שיקים יש תקנות מסויימות אשר נקבעו על-פי חוק. בכדי שגורם עסקי יוכל להדפיס פנקסי שיקים עבור תשלומים לספקים שלו, הוא יכול לפנות לכל בית דפוס לשיקים, לאחר שקיבל אישור מהבנק, ולתת לבית הדפוס אישור לבצע את ההדפסה. ההדפסה מתבצעת באופן ממותג עם הלוגו של בית העסק ובשימוש טכנולוגיה מתקדמת למניעת זיופים. 

שיקים עם צבעים בטחוניים למניעת זיוף

באמצעות שימוש בצבעים בטחוניים המותאמים לשיקים, הדפסת הפנקסים נעשית בתקנות המחמירות למניעת זיופים. עיצוב הפנקסים מתבצע על-די מעצבים גרפיים מקצועיים וההדפסה של השיקים מתבצעת באופן ממוחשב.

למה כדאי לכל עסק להדפיס שיקים מיתוגיים?  

לכל בית עסק יש ספקים שונים המספקים לו שירות או מוצרים לאורך כל השנה. תשלום על-ידי שקים עם מיתוג של החברה מעלים את קרנו של בית העסק מול הספקים השונים וכך יוצר אמון גדול יותר בין הספקים לבית העסק. מיתוג העסק בהשקעה לא גדולה הוא משתלם ביותר ומסייע בבנייה של בסיס ספקים ונותני שירותים קבוע ואמין.

בית דפוס בדרום

מחפשים בית דפוס בדרום? אם העסק שלכם נמצא באיזור דרום הארץ, כדאי שתדעו שהיום כבר לא צריך להיות קרובים לבית הדפוס בכדי לקבל שירות מקצועי. הדפסה של שיקים, חשבוניות, תלושי שכר וכל שירות המצריך מדפסות מקצועיות באיכות גבוהה, ניתן לקבל מכל מקום בארץ באמצעות הזמנה אינטרנטית או טלפונית. 

בית דפוס במרכז

גם לאיזור המרכז תוכלו להזמין הדפסות מקצועיות לבית העסק. הדפסות אשר לא ניתן לבצע במדפסת רגילה במשרד, ניתן להזמין אונליין או טלפונית דרך בית דפוס מקצועי. איזור המרכז הוא איזור תחרותי ביותר בכל הנושא של דפוס, ולכן פנייה לבית דפוס אשר מציע את שירותיו מחוץ לאיזור המרכז, יכול לספק לכם מחירים משתלמים ביותר.

בית דפוס בצפון

בית העסק שלכם ממוקם בצפון ומעוניינים בהצעת מחיר לפנקסי שקים? ברגע שיש לכם אישור מהבנק בו נמצא החשבון של בית העסק, אתם יכולים לפנות לטופ פרינט תעשיות דפוס בע"מ ולקבל הצעת מחיר משתלמת לפנקסי שיקים באיכות גבוהה על-פי התקנות המחמירות ביותר. 

טופ פרינט תעשיות דפוס בע"מ מציעה - בית דפוס לשיקים

בית דפוס לשיקים של טופ פרינט תעשיות דפוס בע"מ נחשב לאחד המובילים בשירות לעסקים. אם אתם מחפשים בית דפוס מקצועי העובד ברמה הגבוהה ביותר ללא פשרות, טופ פרינט הוא הבחירה המושלמת בשבילכם.